Soru Hangi mevki olmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Alp__123TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle Merhabalar arkadaşlar daha öncede sormuştum hangi mevki olmaliyim diye fakat bazi ozelliklerimi yanlis yazmisim ve ben kararsiz oldugum icin yine karar veremedim o yuzden yine size sormak istedim ilk once ozelliklerimi yaziyim 15 yasindayim 171 boyum var bitiriciligim ortalamanın üstü iyi top surmem ayni sekilde ortalamanın biraz uzerinde top kontrolum ortalamanin biraz uzeri kafa vuruşlarım ortalama top kapmam kötü yakın paslarim iyi uzun paslarım ortalamanın altı uzaktan şutlarim yavaş kalıyor hız olarak yavaşım güç ortalamanın üstü kondisyon ortalamanın biraz altı ayriyetten kaleciliktede tecrubem var 4 5 yillik ama zayif tarafim var oraya atlayamiyorum ve tam kalecilik özelliklerinde hakim degilim fakat tum mevkilere antrenman yapabilecek imkanim var olacagim mevkiyi belirlesem deli gibi antrenman yapabilirim daha sorarsanız yazarım simdilik bu kadar geldi aklima bana burdan mevki onerebilirseniz sevinirim umarım okurken sizi çok sıkmamışımdır iyi gunler

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
526
En çok neden zevk aldığın önemli. Ben kalecilikten zevk alıyorum (Babadan gelen bir şey) o yüzden kalecilik yapıyorum. Ama sen gol atmaktan zevk alıyorsan forvete yönelirsin, pas özelliklerin hoşuna gidiyorsa orta saha olursun, gol pası vereyim kilit adam olayım istersen forvet arkası oynarsın. Tamamen sana kalmış bir şey. Yaşın daha genç istediğin gibi yoğrulabilirsin. Boyum kısa diye forvet olamam deme kısa boylu çok forvet var. Ki daha 15 yaşındasın gelişimin henüz tamamlanmadı. Yaşına göre boyun gayet iyi. Belki kalecilik antrenmanlarında boyun da uzar ve kalecilikten daha zevk alırsın.

Alp__123TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Teşekkür ederim ben aslinda her mevkiyi çok seviyorum mesela orta saha olup pas dagitmak yada forvet olup gol atmak kaleci olup şutlari çıkarmak hepsini çok seviyorum iste bu yüzden benim için öne cikan bi mevki yoktu o yuzden sordum

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
526
İlla bir mevki ağır basar ya. Yada gidersin bir kursa ya da bir altyapı tesisine başlarsın oradaki hocalarla konuşursun. Dersin ben her mevkiyi seviyorum ve hepsine de yatkınlığım var. Onlar duruma göre değerlendirir seni. Ama ilk adımı atmalısın

User 0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
58
Nerede oynamak istediğin önemli mesela ben sağ kanat severim.
Ayrıca eksikliklerini giderebilirsin unutma.

Alp__123TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Nerede oynamak istediğin önemli mesela ben sağ kanat severim.
Ayrıca eksikliklerini giderebilirsin unutma.
Yok hocam zaten hergun antrenman yapacagim ama hangi mevki olacagimi kararlastiramadigim icin ne antrenmanida yapacagimi bilemiyorum

User 0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
58
Aradığın mevkiyi bulursan bana da bildirirsen buradan sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam zaten hergun antrenman yapacagim ama hangi mevki olacagimi kararlastiramadigim icin ne antrenmanida yapacagimi bilemiyorum
Yazdıklarına göre stoper ve bek özellikleri yok sende. Biraz daha orta saha ve ileri ofansif mevkiler, kanatlar için çalış bence.

Alp__123TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İlla bir mevki ağır basar ya. Yada gidersin bir kursa ya da bir altyapı tesisine başlarsın oradaki hocalarla konuşursun. Dersin ben her mevkiyi seviyorum ve hepsine de yatkınlığım var. Onlar duruma göre değerlendirir seni. Ama ilk adımı atmalısın

Aradığın mevkiyi bulursan bana da bildirirsen buradan sevinirim.

Yazdıklarına göre stoper ve bek özellikleri yok sende. Biraz daha orta saha ve ileri ofansif mevkiler, kanatlar için çalış bence.
Evet çok mantıklı yorumun için çok teşekkür ederim

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim