Hangi marketi tercih ediyorsunuz?

Hangi marketi tercih ediyorsunuz?

 • Bim

  Kullanılan: 14 42.4%
 • Migros

  Kullanılan: 6 18.2%
 • Şok

  Kullanılan: 2 6.1%
 • A101

  Kullanılan: 9 27.3%
 • CarrefourSA

  Kullanılan: 2 6.1%

 • Kullanılan toplam oy
  33
bim-logo-single.png
migros-2012-yilinin-ilk-ceyreginde-385-milyon-tl-3629185_980_o.png

sokmarketler.png
logo@a101-2x.png
download.png
 

Harnapazade

Doçent
Yerine göre değişiyor. Bazı şeyleri almak için BIM, Şok, A101 gibi mağazalara gidiyorum ama onların haricinde zincir marketler MOPAŞ gibi. Migros tercih etmiyorum çünkü içki satılıyor hatta bazı şubelerinde domuz eti satıldığına dair bilgiler var bilmiyorum.
 

bilexsamet

Profesör
A101 geçenlerde en çok indirim yapan perakende market seçilmişti. Halen öyle mi bilmiyorum. Ama BİM hiç indirim yapmıyor.
Benim tercihim A101 ve BİM.
 

aegeanfisk

Asistan
Bence Migros çünkü çeşit daha fazla , fiyatlar makul. Birde veganlar için yada ete, laktoza, glutene alerjisi olanlar için alternatif ürünlerde bulabiliyorsunuz buda bence çok çok önemli. Sabah sıcak çıkan Börekleri ve soğanlı ekmeği çok güzel artı olarak. 👍 :D
 

Drogba39

Profesör
Evimizin altında A101, yan binanın altında da Onur Market olduğu için genelde bu ikisini kullanıyoruz, aşağı sokağa açılan Bim'e de gidiyoruz, 2 sokak aşağıda olan Migros'tan da aldığımız şeyler oluyor. Mahallede marketten bol şey olmadığı için, hepsini geziyoruz genelde. Meyve-sebzeyi Onur'dan alıyoruz çoğu zaman, o pek şaşmıyor. Ama tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi şeyleri hep A101'den alıyoruz. Bazı markalar A101 ve Bim'de olmuyor, o zaman da Onur ve Migros'tan alıyoruz. Kısacası ne, nerde uygunsa ve hangisinde daha kalitelisi varsa, genelde ordan alıyoruz. Tek bir markete gitmiyoruz kısaca.
 

Pie

Asistan
BIM'i tercih ediyorum. BIM'de bazı pahalı eşyalar ucuz olabiliyor. Uğramanı öneririm.
 
Üst