Hangi Mail Programı Kullanışlı? Neden?

Hangi Mail Programı Kullanışlı? Neden?

• Outlook Express

Kullanılan: 7 21.9%
  • Thunderbird

Kullanılan: 9 28.1%
  • Windwos Live Mail

Kullanılan: 16 50.0%
  • The Bat

Kullanılan: 0 0.0%
  • E-prompter

• PenMail

• The Mutt E-Mail

• Entourage

• Kullanılan toplam oy
    32

myefsane

Dekan
Arkadaşlar hangi mail programı daha kullanışlı ve neden kullanıyorsunuz? ısaca bizimle paylaşırsanız seviniriz.

kaberdey

Profesör
Mozilla Thunderbird
tema desteği ve temalar süper
eklenti desteği, hazırlanan ve sürekli yenilenene eklentiler tadından yenmiyo
açık kaynak kodu+++

moongod

Üyecik
Office Outlook goremedim.. Cunku express ile office arasinda cok ciddi fark var ben office outlook kullaniyorum ve gerek dizinleme gerek hiz gerek guvenlik ve nortonla ortak calisma konusunda beni oldukca tatmin ediyor..

moz

Doçent
Live Maili tercih ediyorum Hotmail adreslerimin cogunlugu taşıdığı için daha pratik geliyor.

myefsane

Dekan

Live mail çok yavaş indiriyor ve bu kısım çıokmasına uyuz oluyorum Mozilla Thunderbird inaılmaz hızda indiriyor özellik bakımından iyi Microsoft Office Outlook ' u bunları kaldırıp denmeyi düşünüyorum....

Resimdekini nasıl kaldırabileceğimi bilen var mı?

Ben bilmiyorum biraz outlok kullanmışlığım var ama başkasını denemedim. Hele hazır sen bahsetmişken bir Thunderbörd'ü :) indireyim bakayım nasıl. (otluk'û da ynlış yazdım.)

OPERA eposta istemcisi.

Çünkü opera hem internet tarayıcım, eposta kutum, indirme yöneticim, sık kullanılanlar asistanım(sitede yedek oluşturması çok güzel), not defterim ve ve ve.

Hepsi bir program ile yapılıp en iyi verimi veriyorsa neden bir sürü program kurayım ki!!!

xxBlackPearl

Asistan
Outlook 2007... Hem işte hem evde rahatlıkla kullanılabiliyor. İçerik olarak ihtiyaca her şekilde cevap verebilen bir mail programı.

ashabulyemin

Profesör
google mail gmail yani en kullanışlısı ve yurt dışı yazışmalarınızda en itibarlısı
yahoo nunda avrupa devlet uzantılı olanları da öyle
bence herkezin gmail hesabı olmalı