Öneri hangi laptop tercih etmeliyim

mert3eki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

asusun ekranı çok iyi cozunurluk ve ms'e sahip 0.2 ms gercekten harika ote yandan victus ms degerini bulamadim ama 25 felandır. ama hp nin donanimı dahaiyi duruyor. sarjı nekadar gider ikisinde bilmiyorum ısınma konusunda fikrim yok asusun ekran kartinin 50w olmasi beni dusunduruyor minecraft(ray tracing ile) pubg valo bunlarda fps dusuklugu alirmiyim ama asus cok daha hafif oda o yonden guzel sizce hangisini tercih etmeliyim.

Daniell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18

asusun ekranı çok iyi cozunurluk ve ms'e sahip 0.2 ms gercekten harika ote yandan victus ms degerini bulamadim ama 25 felandır. ama hp nin donanimı dahaiyi duruyor. sarjı nekadar gider ikisinde bilmiyorum ısınma konusunda fikrim yok asusun ekran kartinin 50w olmasi beni dusunduruyor minecraft(ray tracing ile) pubg valo bunlarda fps dusuklugu alirmiyim ama asus cok daha hafif oda o yonden guzel sizce hangisini tercih etmeliyim.
Asus VivoBook'ta 3050, diğerinde ise 3050 Ti bulunduğunu görüyorum. Ha bir de Asus'daki 50W 3050 olunca aralarında ciddi bir FPS farkı olacağını düşünüyorum. Ayrıca Victus'un da ağır bir laptop olduğunu düşünmüyorum. Eğer ekranı çok önemli değilse ve oyunda daha iyi performans istiyorsanız, Victus'u tercih edebilirsiniz.