Hangi konuda yanlış bilgi vermişim öğrenmek istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

O

OzkanKKK

SDN Okuru
Forumda Birçok kez yanlış bilgilendirme yapması sebebiyle . Bu gerekçe ile 15 gün Ban aldım. Aynı gerekçeyle daha öncede bence o hazır sistem alınmaz dedim diye 7 gün ban almıştım şuan neden ban aldım acaba ?

Hangi konularda yanlış bilgi vermişim öğrenmem münkün mü ? @Fakehero

( Bir moderatör gibi düşünmemek yanlış bilgi vermek statüsüne flan mı giriyor bu kadar ağır ceza verecek neyi yanlış bilgilendirmişim acaba çok merak ediyorum. ) Ben genelde kendi görüş ve düşüncemi yazıyorumm link veya yalan bir haber paylaşmadığım sürece nasıl yanlış bilgilendirme yapmış olacam ? Ve hadi velev ki yanlış doğrusunu yazın karşılıklı gene konuşalım tartışalım hemen banlamak neden ?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Forumda Birçok kez yanlış bilgilendirme yapması sebebiyle . Bu gerekçe ile 15 gün Ban aldım. Aynı gerekçeyle daha öncede bence o hazır sistem alınmaz dedim diye 7 gün ban almıştım şuan neden ban aldım acaba ?

Hangi konularda yanlış bilgi vermişim öğrenmem münkün mü ? @Fakehero

( Bir moderatör gibi düşünmemek yanlış bilgi vermek statüsüne flan mı giriyor bu kadar ağır ceza verecek neyi yanlış bilgilendirmişim acaba çok merak ediyorum. ) Ben genelde kendi görüş ve düşüncemi yazıyorumm link veya yalan bir haber paylaşmadığım sürece nasıl yanlış bilgilendirme yapmış olacam ? Ve hadi velev ki yanlış doğrusunu yazın karşılıklı gene konuşalım tartışalım hemen banlamak neden ?
Hangi birini sayalım? Yanlış bilgi yazmak yerine bilgin olmayan konuda yorum yapmazsan banlanmazsın.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
2 tane yazın mesela ? Alenen yanlış bilgi olarak ne yazmışım ama içinde BENCE - BANA GÖRE gibi kelimeler geçmeyen mesajım olacak. Ben yanlış yazdığımı düşünmüyorum ama velevki yanlış olsun. Doğrusunu yazın konuşalım ? Veya doğrusu neymiş söyleyin bende öğrenem gerekirse mesajı mı silem veya siz silin ama 15 gün ban atmak nedir !

Not: Zaten forumda ban sevdalısı yönetim oldukça bu saatten sonra pek mesaj yazmayı ve konu açmayı düşünmüyorum artık. Telefon önerisi PC önerisi konularda nede olsa en iyisini moderatörlerimiz bilir biz kimiz ki ? ( Her an anlamadan dinlemeden yanlış bilgi denilip sınırsız ban bile gelebilir çünkü. )

Kendisi gibi düşünmeyen veya işine gelmeyen mesaj gördümü ban atmak için hazırda bekleyen isimler olduğunu düşünüyorum. Sürekli üyeleri tersleyen aşağılayan sıkışınca direk banlayan yönetim varken yan yattı çamura battı bile denip ban atılabilir. Banlara itiraz etme veya hakkını savunma mekanizmasıda yok zaten üstüne admin olarak sizin tarafsızlığınızdanda süpheliyim. Söylem olarak üyelere sürekli bir üstten bakar gibi aşağılar gibi mesajlar atıyorsunuz. Sizin üyelerle ilgili olaylara yorum yapmamanız lazım aslında ama sürekli taraf olup ters cevap veriyorsunuz...

Not2: Büyük ihtimal her zaman ki gibi bu mesajım yayınlanmayacak.
Özkan, değil benim yönetimimde önceki yönetimde de bir sürü aynı tarz ban yemişsin. Çıkar göster diyorsun, burada her karar onaydan geçiyor. Boş yere banlanan insan yok.

Kimse ban meraklısı değil, hak eden hak ettiği cezayı alır. İşine gelmeyen vsvs diyerek kendini küçük düşürüyorsun. Her kararın arkasındayım. Hatalı bir kararda da gerekli düzenlemeyi yaparım. Ancak senin durumunda bir hata yok. Senin hakkında bana bazı üyelerden de özel mesaj geldi. Olayın ciddiyetini bil diye söylüyorum.