Hangi iss yi seçmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bugün evime Türk Telekom fiber bağlandı ama Türk Telekomun sorunlu bir marka oldugunu biliyoruz sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim. Şimdiden Teşekkürler

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Altyapı göre seçilmesi lazim niye ise hangisi hiz daha iyi veriyorsa ona geç derim.

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Türknet olabilir, kullanıyorum ben memnunum. Türknet sitesine girip sana ne kadar hız verebileceklerini adres sorgulaması yaparak görüntüleyebilirsin.

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Fiber bağlantı farklı, VDSL farklı. VDSL bağlantının görünürde normal ADSL kablolamasından bir farkı yok, yani fiber gibi bir kutu vs olmuyor. Sanırım farklı kablo verirler.

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
fiber altyapısı ortak degil ama degil mi yani fiber degil vdsl baglanacagım çünkü fiber anlaşması yok diye biliyorum
VDSL bağlanacaksınız evet.
Bu arada Türknet'in bir kampanyası var, geçerseniz birlikte faydalanalım. Size vereceğim kodu üyelik işlemlerinizi başlatırken müşteri temsilcisine ya da internet üzerindeki başvuruyu yaparken girerseniz. İkimizde 1 ay fatura ödemeden bedava kullanıyoruz. Siz üye olunca size de bir kod verecekler, siz de yeni üye olan birine benim yaptığım gibi kodu verirseniz bedava 1 ay daha kazanırsınız. Kod şu;
RPA70SC15FBJ
Bu kodu verirseniz dediğim gibi 1 ay bedava kullanıyoruz ikimizde. Müşteri temsilcisini arayarak görüşürseniz arkadaşım önerdi kod vermek istiyorum dersiniz, internetten kendiniz başvurursanız açılan ekranda zaten görürsünüz, teşekkürler.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
TürkNet çok sorunlu bir iss asla önermiyorum. Müşteri hizmetleri robot. Aboneliğini iptal etmek istesen 1 hata boş yere bekletiyorlar seni. Arkadaşım şuan hala aboneliğinin kapanmasını bekliyor 7 gün olduğu halde kapatmadılar. Çok şikayet var bence abone olmayın kanser olursunuz.

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
TürkNet çok sorunlu bir iss asla önermiyorum. Müşteri hizmetleri robot. Aboneliğini iptal etmek istesen 1 hata boş yere bekletiyorlar seni. Arkadaşım şuan hala aboneliğinin kapanmasını bekliyor 7 gün olduğu halde kapatmadılar. Çok şikayet var bence abone olmayın kanser olursunuz.
önerebilecegin bir iss varmı peki ttnet hipernet tarifeleri sınırsız 8 mbps ayda 75 lira 24mbps ise 105 lira büyük ihtimalle istedigim internet gelmez

Son düzenleme:

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,737
Bende Kablonet var, gayet memnunum. Öneririm. Ama altyapınız yoksa biraz sıkıntı olabilir.

Chapulers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Bende Kablonet var, gayet memnunum. Öneririm. Ama altyapınız yoksa biraz sıkıntı olabilir.
kablonet yok hocam turknet 75mbps ttnet hipernet olarak gösteriyor superonline altyapım da yok

Son düzenleyen moderatör:

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,737
kapatmaya çalış ki bidaha açılmasın ozaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablonet yok hocam turknet 75mbps ttnet hipernet olarak gösteriyor superonline altyapım da yok
O zaman Türknet olur, Türk Telekom çok iyi olmaz.