Yardım Hangi iss seçmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar merhaba,
Yeni bir adrese taşındım. Binada kablonet altyapı var anvak g pon değil. Docsis 3, ayrıca g pon türk telemom var. Şimdi sorun şu

Her ikisindede henüz nihai kullanım için altyapı sisteme açık değil. Telekom 1 ay içinde açılır diyor. Kablonet ise port açar 1 haftada bağlarız diyor. Kablonette max hız 100 mbit, telekomda 1000 mbit. Fiyat önemli değil. Ne yapmalıyım. Kablonet nasıldır, telekom mu beklemeliyim. Ha telekomda da diğer iss leri kullanacağım telekomu değiş

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Arkadaşlar merhaba,
Yeni bir adrese taşındım. Binada kablonet altyapı var anvak g pon değil. Docsis 3, ayrıca g pon türk telemom var. Şimdi sorun şu

Her ikisindede henüz nihai kullanım için altyapı sisteme açık değil. Telekom 1 ay içinde açılır diyor. Kablonet ise port açar 1 haftada bağlarız diyor. Kablonette max hız 100 mbit, telekomda 1000 mbit. Fiyat önemli değil. Ne yapmalıyım. Kablonet nasıldır, telekom mu beklemeliyim. Ha telekomda da diğer iss leri kullanacağım telekomu değiş
1000 mbit ise beklemeye değer. Türk telekoma da bakın derim.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Fiyat sorun değil ise 1000 Mbps beklenir.

Ama sorunsuzluk 2 yıl kafam rahat uygun fiyata kullanayım dersen Kablonet derim. Ben evde kablonet 100Mpbs kullanıyorum yanında kablolu tv ile 104 TL ödüyorum 1 yıl daha aynı fiyat garantili memnunum.

Not: Türk telekom değilde süperonline altyapısı varsa onun 1000 mpbs paketini almanı öneririm. Hizmet kalitesi olarak Turkcell Süperonline daha iyi bence.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Arkadaşlar merhaba,

Fiyat önemli değilse en yüksek hızı vereni kullanmak en mantıklısı tabi ki ben tt kullanıyorum yıllardır memnunum.

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Çok kararsızım. Herkes kablonette paket ne ise onu hız olarak alırsın diyor. Ama ping sıkıntıaı bariz. Telekomda işi ağırdan alıyor