Hangi İnternet Sağlayıcısını Seçmeliyim?

Alecont

Profesör
Arkadaşlar 4 yıldır TTNET kullanıyorum ay sonu sözleşme bitiyor. O lanet şirketten bir daha internet almayacağım ne olursa olsun (16 mbps hızım olması gerekirken şu an 1 mbps kullanabiliyorum). Oturduğum yerde fiber altyapı yok telefonsuz yani yalın adsl yaptiracağim. Sizin önerdikleriniz neler yani kullanıpta hiç sorun yaşamadım söz verdikleri hızı kullanabiliyorum diyeniniz var mı? Fiyatı uygun ve en az 75 GB AKK olan.
 

uydu3405

Doçent
75 GB AKN li 24 mgbt hızında olanı kullandıyordum.Son yenilemeyi 05.04.2016 tarihinde yaptım ancak bu sefer MH leri ile görüşmemde bana söylediği hattınız bu hıza ulaşmıyor (benimde isteğim AKN si artmış olan ) isterseniz 100 GB AKN li 16 Mgbt hızında olan ve fiyatı yine aynı olan paketi istedim 59,90 ve memnunum 2018 e kadar uzattık.
 

Sercan40

Profesör
Bende 2 yıldır kullanıyorum TTNET i 35 mbps e kadar olanı almıştım ne zaman ölçsem 33 filan çıkıyor hizmet iyi ama faturası sıkıntı...7. ay gelince direk kapattıracam...Ne yapın edin superonline a geçin...Turkcell verdiği hızı kullandırır size...
 

Alecont

Profesör
Arkadaşlar demin TTNET aradı uzatıp uzatmayacağımı sordu. Hayır uzatmayacağım diyip kapattım. 5 DK önce 100 kb olan internetim şimdi 1200 kb olmuş. Bana altyapıdan dolayı hız anca bu kadar oluyo diyorlardı yalancı pislikler. Oluyormuş demekki. Arkadaşlar sakın bu adamlara paranızı kaptırmayın. Sinirlendim şimdi gidip TTNET bürolarını dağıtasım var.
 
Üst