Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanmalıyım?

Hangi internet sağlayıcısını kullanmalıyım ?

• Turk.net

• Turksat-kablonet

• Türk telekom

• Vodafone NET

• Superonline

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Arkadaşlar biz ailecek 2 kişi yaşıyoruz annem ve ben. İnternet olarak 50 mb/sn Turksat-Kablonet kullanıyoruz. YAklaşık 2 yıldır kullanıyoruz ve SOn 5 aydır çok problem olmaya başladı. İnternette istediğimiz upload'lara ulaşamıyoruz. Akşamları yarı hızına düşüyor ve Gerçekten çok yavaş oluyor. Bizde Turk.net'e geçmeyi planlıyoruz annemle. 35 mb/sn lik paket alıp yeterli olmazsa 50 mb/sn yükselteceğiz. Sizin önerileriniz nelerdir ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Arkadaşlar biz ailecek 2 kişi yaşıyoruz annem ve ben. İnternet olarak 50 mb/sn Turksat-Kablonet kullanıyoruz. YAklaşık 2 yıldır kullanıyoruz ve SOn 5 aydır çok problem olmaya başladı. İnternette istediğimiz upload'lara ulaşamıyoruz. Akşamları yarı hızına düşüyor ve Gerçekten çok yavaş oluyor. Bizde Turk.net'e geçmeyi planlıyoruz annemle. 35 mb/sn lik paket alıp yeterli olmazsa 50 mb/sn yükselteceğiz. Sizin önerileriniz nelerdir ?
Sorunsuzluk bakımından kabloneti öneririm, alt yapınız problem çıkarmıyorsa iyiyse türknet ikinci bir seçenek olabilir. Türknetin en beğendiğim özelliği vaat ettiği hızı sonuna kadar verebilmesi. Bu ikisi arasından tercihinizi yapın. Fiber varsa da onuda yazın ona göre değerlendirme yapalım.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
türk.net'e geçiyoruz.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Mbps'dir o. MB/sn olsa duramazsın:D

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
ben superonline derim. nadir sıkıntı çıkarır ve 35 mbps alıyoruz