Hangi Fareyi Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Edenclaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farem bozulduğundan dolayı yeni fare almak durumunda kaldım. Bütçem 500 TL. Aşağıda forumda bu bütçede okuduklarım konularda hoşuma giden önerilen fareleri toplayıp size sormak istedim benim el ölçüme ve tutuş şeklime göre en uygunun hangisi olduğunu.
El ölçüm: Uzunluk 19.5cm (orta parmaktan ölçtüm) / Genişlik 10cm (baş parmak dahil)
Tutuş Şeklim: Relaxed claw deniliyor galiba. Claw gibi çok pençe tarzı (dik) tutmuyorum claw-palm arası gibi diyeyim.

KABLOLU

Kablosuz farelere çok sıcak bakmıyorum daha hızlı bozulur veya şarjı bitmeye yakın sensörde algılamama yada gecikme olabilir gibi geliyor bana. Biraz deneyimi olan varsa kablosuz farelerle ilgili bilgi aktarırsa sevinirim.
KABLOSUZ

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Kablo fobin yoksa kablosuz asla kullanma. Kablolu her zaman garanti ve konforlu olandır. Fare önerim ise Razer D V2 alabilirsin, kullanma fırsatım olmadı fakat çoğu profesyonel oyuncuda gördüğüm bir faredir kendisi. Öte yandan bana rahatlıkta lazım diyorsan G502 alabilirsin. Yanılmıyorsam logitech farelerin inanılmaz fazla özelleştirme seçenekleri var onuda hesaba katmak lazım. Kendi görüşüm Razer tabiki eskimeyen bir marka olduğunu düşünüyorum.