Hangi Düzeyde İngilizce Biliyorsunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

İngilizce'de Hangi Seviyedesiniz?

• Kullanılan toplam oy
    291

sebastiantr

Profesör
Çok garip konulardan bahsedilmiyorsa ve lehçesi adam akıllıysa ingilizceyi rahat anlarım.
Her türlü yazar okurum ama konuşma için bol miktarda pratik şart.

Senede 1 kere gelen müşterilerle veya 2-3 ayda bir yolu kaybedip dükkana uğrayan turistle olacak iş değil :D

008taki

Asistan
benim en büyük sıkıntım kpds üds gibi sınavlar. onun dışında konuşup anlaşabiliyorum. filmleri rahat izleyebiliyorum

raxetul

Profesör
Bourne Legacy Ingilizce %60 bitti kitap, tabi bilmediğim kelimeler için Kindle sağolsun. Kindle'dan kitap okumanızı tavsiye ederim, olur da alamazsanız foxit pdf + lingoes uygulaması ile okuyun derim. Daha da beleşi yok. Günde yarım saat okursanız emin olur şakırsınız, yazarsınız, denileni anlarsınız. Gramer ve kelime haznesini feci geliştiriyor. Tabi stage 3-5 denilen kitapları her stage bir kere olmak üzere okuyun. Insanlar sürekli son stage kaçsa en son o kitabı okuyarak orada bırakıyorlar ya da aynı stage kitapları okuyarak yerinde sayıyorlar, siz öyle yapmayın.

Bourne Legacy Ingilizce %60 bitti kitap, tabi bilmediğim kelimeler için Kindle sağolsun. Kindle'dan kitap okumanızı tavsiye ederim, olur da alamazsanız foxit pdf + lingoes uygulaması ile okuyun derim. Daha da beleşi yok. Günde yarım saat okursanız emin olur şakırsınız, yazarsınız, denileni anlarsınız. Gramer ve kelime haznesini feci geliştiriyor. Tabi stage 3-5 denilen kitapları her stage bir kere olmak üzere okuyun. Insanlar sürekli son stage kaçsa en son o kitabı okuyarak orada bırakıyorlar ya da aynı stage kitapları okuyarak yerinde sayıyorlar, siz öyle yapmayın.

syktv

Asistan
Lise 2'ye gidiyorum.Geçenlerde İsveç'ten okul projesi için öğrenci kalmaya geldi.Bayağı iyi ingilizce konuştum.Sınavlarda 100 alamasamda sınıfta konuşmada 1.ciyimdir yani(bana göre :D) İntermediate oluyor herhalde(B1) bana kalsa native :D

mehmet0321

Doçent
Upper-Intermediate
Hazırlık okuyorum.İngilizcem oldukça gelişti ancak daha kat edilecek çok yol var.

Son mesajlar