Hangi Bilgisayarı almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Worm747

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S.A ben bilgisayarlardan pek anlamam paramın boşuna gitmesini istemiyorum linkteki bilgisayar nasıl almalı mıyım içine linux kurabilirmiyim

Bilgisayar linki : LENOVO 81UT003HTX/15.6"Full HD/RYZEN7-3700/8GB/512SSD/VEGA10/Laptop Gri

İyi forumlar
smile.gif

ERDEMKOSEOGLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
istersen masaüstü alıp bu fiyata daha iyi bir sistem alabilirsin <3

bu ikisini alırsan daha mantıklı olur ama illa yanımda gezdirmem gerekli dersen de bunu öneririm

serkangezer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
S.A ben bilgisayarlardan pek anlamam paramın boşuna gitmesini istemiyorum linkteki bilgisayar nasıl almalı mıyım içine linux kurabilirmiyim

Bilgisayar linki : LENOVO 81UT003HTX/15.6"Full HD/RYZEN7-3700/8GB/512SSD/VEGA10/Laptop Gri

İyi forumlar
smile.gif
nirvana x400de işini görecektir son nesil işlemci olması çok önemli bence hem hız hem uzun ömürlülük açısından

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
notebook tarafında ryzeni tercih etmeni tavsiye etmem mobil işlemcilerde intel hala bir tık önde bana sorarsan oyun oynamıyıcam sadece günlük işlerimi görsün diyorsan bu fiyat bandında intel bakmanı tavsiye ederim

ERDEMKOSEOGLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
notebook tarafında ryzeni tercih etmeni tavsiye etmem mobil işlemcilerde intel hala bir tık önde bana sorarsan oyun oynamıyıcam sadece günlük işlerimi görsün diyorsan bu fiyat bandında intel bakmanı tavsiye ederim

oyun oynasa bile intel daha iyi