Hangi Assassin's Creed Oyununu Oynamalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Assassin's Creed 3 ve Black Flag oyunlarına sahibim. Sizce indirimin gelmesini bekleyip ikinci oyunu alıp üstüne üçü ve Black Flag mı oynayayım yoksa Black Flag seriden hikaye olarak bağımsızsa direk sadece onu mu oynayayım? (Hiçbir oyununu oynamadım ve seri hakkında bilgi sahibi değilim.)

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,748
Assassin's Creed 3 ve Black Flag oyunlarına sahibim. Sizce indirimin gelmesini bekleyip ikinci oyunu alıp üstüne üçü ve Black Flag mı oynayayım yoksa Black Flag seriden hikaye olarak bağımsızsa direk sadece onu mu oynayayım? (Hiçbir oyununu oynamadım ve seri hakkında bilgi sahibi değilim.)
Hiçbir oyununu oynamadıysan ilk oyundan başlamanı öneririm.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
AC oyunları birbirinden bağımsız, istediğinizi oynayabilirsiniz.

Şahsen direkt AC: Black Flag'e başlamanızı öneririm. Kendim Xbox'ta zevkle oynayıp bitirmiştim. Bazı görevler çok zor olsa da acayip zevkli bir oyun. Görev dışında da gezebileceğiniz acayip büyük bir dünya var. En büyük oyun haritalarından birine sahip.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
Black Flag deki karakter 3. oyunun dedesi gibi birşeydi o yüzden black flagı oyna bence ama eğer hikayaye hakim değilsen hiç birşey anlamazsın o yüzden aç baştan oyna
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen direkt AC: Black Flag'e başlamanızı öneririm. Kendim Xbox'ta zevkle oynayıp bitirmiştim. Bazı görevler çok zor olsa da acayip zevkli bir oyun. Görev dışında da gezebileceğiniz acayip büyük bir dünya var. En büyük oyun haritalarından birine sahip.
hayı abstergo nun hikayesi falan neredeyse hepsi birbiriyle alakalı

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
İlk olarak 3. oyunu daha sonra 4. yani black flag'i oynamanı öneririm. 2. oyunu eski olduğu için çok sevmeyebilirsin yeni oyunları oynadıysan.

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Hiçbir oyununu oynamadıysan ilk oyundan başlamanı öneririm.
Eski oyunları oynamam gibi bir şey demiyorum fakat ikinci oyun serinin en sevilen oyunlarından biri sanırım, hem oyunlar da birbirine çok bağlı değilmiş hikaye olarak, çok bir şey kaybeder miyim oynamazsam?

Ben belki ilk başta oyunun kendi serisini bitirmek oyunun gidişatını anlamak/hikaye için daha iyi olur diye düşünmüştüm. Teşekkürler.

Black Flag deki karakter 3. oyunun dedesi gibi birşeydi o yüzden black flagı oyna bence ama eğer hikayaye hakim değilsen hiç birşey anlamazsın o yüzden aç baştan oyna

hayı abstergo nun hikayesi falan neredeyse hepsi birbiriyle alakalı
Anladım bende öyle düşünüyorum sonuçta serinin bir oyunuyken seriyi bilmeden oynamak mantıksız. İndirimleri bekleyeceğim sanırsam.

Gndzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bencede en baştan oyna oyuna daha iyi ısınırsın ben 2 yi bitirdim muhteşem bir şekilde bağlıyor oyun

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
İlk olarak 3. oyunu daha sonra 4. yani black flag'i oynamanı öneririm. 2. oyunu eski olduğu için çok sevmeyebilirsin yeni oyunları oynadıysan.
Hiçbir oyununu oynamadım ama 2. oyunu çok duyduğum için oynamaya hevesliydim zaten, beğenmeyeceğimi sanmam.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
Hiçbir oyununu oynamadım ama 2. oyunu çok duyduğum için oynamaya hevesliydim zaten, beğenmeyeceğimi sanmam.
2. oyunun grafikleri falan hiç güzel değil şimdiye bakarsak ama o hikaye varya o hikaye başından kalkamazsın

Cortacax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
1 i sevmeye bilirsin tr yaması yok diye biliyorum ve biraz kontrolleri zor. 2 den başla bence 2 çok güzel yeni bitirdim bende 2 den sonra sırayla oynayacağım.

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Öyle yapacağım zaten de sıra önemli diye düşünüyorum hikayeyi anlamak açısından.

Bende 2-3 black flag yapacağım, teşekkürler.

1 i sevmeye bilirsin tr yaması yok diye biliyorum ve biraz kontrolleri zor. 2 den başla bence 2 çok güzel yeni bitirdim bende 2 den sonra sırayla oynayacağım.
Bende 2 oynamayı düşünüyorum dediğin gibi ilki çok eski kaçar, teşekkürler.

2. oyunun grafikleri falan hiç güzel değil şimdiye bakarsak ama o hikaye varya o hikaye başından kalkamazsın
Zaten sistemimden dolayı hep eski oyunlar oynadığım için grafik takıntım yok, ben de hikayeye bağlı olarak oynamak istediğim için hangi sırayla oynamam gerektiğine karar veremiyorum..

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,608
Öyle yapacağım zaten de sıra önemli diye düşünüyorum hikayeyi anlamak açısından.

Bende 2-3 black flag yapacağım, teşekkürler.

Bende 2 oynamayı düşünüyorum dediğin gibi ilki çok eski kaçar, teşekkürler.

Zaten sistemimden dolayı hep eski oyunlar oynadığım için grafik takıntım yok, ben de hikayeye bağlı olarak oynamak istediğim için hangi sırayla oynamam gerektiğine karar veremiyorum..
tmm başla 1 den sonuna kadar git

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Hepsini oynarsan sıkılabilirsin ac beni çok bayar genelde ama seni bilemem