Hangi arayüzü kullanıyorsunuz, sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri neler?

Hangi arayüzü kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    63

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
1603046204145.png

Hadi herkes kullanmış olduğu arayüzü ve arayüzün sevdiğiniz ve sevmediğiniz özelliklerini yazsın. Ben başlıyorum.

One UI.
Sevdiğim yönleri: sade tasarımı, hızlı ve sorunsuz güncellemeleri
Sevmediğim yönleri: fazla şarj tüketmesi

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Hadi herkes kullanmış olduğu arayüzü ve arayüzün sevdiğiniz ve sevmediğiniz özelliklerini yazsın. Ben başlıyorum.

One UI.
One UI.
Olumlu yanları: Kolay, modern ve sade
Olumsuz yanları: Optimizasyonu kötü ve dediğiniz gibi şarjı eritiyor. :)

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
MIUI 12 kullanıyorum şu anda.

Sevdiğim yönler: Tasarımı ve renkleri hoşuma gidiyor. Yeni gelen bildirim panelini çok seviyorum. Geçişlerdeki animasyonlar gayet güzel.
Sevmediğim yönler: Bu kadar caf caf olunca bazı zamanlar ufak takılmalar olabiliyor. Bazı animasyonlar ve ek özellikler gereksiz gibi. Bu da şarjı biraz daha hızlı tüketiyor.

KNMX

Dekan
MIUI 12 kullanıyorum şu anda.

Sevdiğim yönler: Tasarımı ve renkleri hoşuma gidiyor. Yeni gelen bildirim panelini çok seviyorum. Geçişlerdeki animasyonlar gayet güzel.
Sevmediğim yönler: Bu kadar caf caf olunca bazı zamanlar ufak takılmalar olabiliyor. Bazı animasyonlar ve ek özellikler gereksiz gibi. Bu da şarjı biraz daha hızlı tüketiyor.
Animasyonda kasılmaları çözmenin yolu telefonu yeniden başlatmak.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Animasyonda kasılmaları çözmenin yolu telefonu yeniden başlatmak.
Ara ara yeniden başlatırım zaten. Sadece bazı zamanlar anlık takılmalar oluyor bunun telefonla alakalı olduğunu sanmıyorum. 60 Hz'in de dez avantajı vardır elbet. Mi 10 gibi cihazlarda 90 Hz ve üzeri kullanırken sıkıntı olacağını sanmıyorum.

margarin

Asistan
IOS kullanıyorum şu anda.

Sevdiğim yönler: Gerçekten çok stabil çalışıyor. Donma, takılma vs. yok.
Sevmediğim yönler: Şarj çok hızlı bitiyor. Gerçi yazılımdan değil de bataryadan da olabilir bu durum.

Ekli dosyayı görüntüle 120153

One UI.
Emui Artıları:Sade, akıcı olması, verimliliğin çok iyi olması. Eksisi:One uı kadar kişiselleştirme olmaması.