Hamzaoğlu: Hiçbir yere gitmiyorum! - VİDEO

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Trabzonspor galibiyetini yorumlarken, "Bugün şansa kazandık" dedi. Hamzaoğlu, basın toplantısında konuşurken, "Gitmemden herkes çok mutlu olacak ama ben hiçbir yere gitmiyorum" dedi.

hamza-hamzaoglu-01_W65UA.jpg

İlk olarak maçı değerlendiren Hamza Hamzaoğlu, "Zor bir maçtı, oyuncular zor bir zeminde oynadı. Her iki takımı da tebrik ediyorum. Oyuncularım oynamaları gerektiği gibi oynadılar. Sakin, sabırlı. Maçın sonuna kadar oyun disiplininden kopmaldılar. Hayırlı olsun" dedi.

Galatasaray geride kalan haftalarda kaleye en çok şut çeken takım olmasına rağmen kazanamamasının nedeninin sorulması ve bugünkü galibiyeti nasıl kazandınız sorusuna ise "Şansa. Bugün şansa kazandık. Daha önceki kaybederkenki maçlarımız için demeyelim ama bugün şansa kazandık" diye konuştu.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı yorumlayan Hamza Hamzaoğlu, "İki takım da futbol oynamaya gayret etti. Trabzonspor'u da tebrik ediyorum. Şansa kazandık, bir sürü top direkten döndü. Allah bize yardım etti. Bundan önceki maçları biz kaybettik, ama benim yüzümden dolayı kaybetti" ifadelerini kullandı.

"HERKES GİTMEMDEN ÇOK MUTLU OLACAK AMA..."

Geçen sezonu 3 kupayla tamamlamalarına karşın; bu sezonun başlamasından henüz 3 ay geçmesine rağmen kendisinin gideceği yönünde beklentiler olduğu ve bu yönde yorumlar olduğunun hatırlatılması üzerine ise Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu,

"Hiç bir yere gitmiyorum, onu söyleyeyim. Herkes gitmemden çok mutlu olacak bunun farkındayım; ama ben hiç bir yere gitmiyorum. Mücadeleden de kaçmam, sonuna kadar savaşırım. Bundan önceki maçlarda da elimizden gelen her şeyi yaptık. Ama kazanamadık. Ben hala kötü hocayım ve takımım hocasız şükürler olsun hem 3 kupayı kazandı, hem de burada Trabzonspor maçını da kazandı. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Başkanımıza da buradan geçmiş olsun diyorum tekrar. Onun da üstüne geliniyor. Üzülüyorum. Konuşanlar için üzülüyorum. Çünkü bunun sonunda pişmanlık da var. Biz yolumuza devam ediyoruz.

KAYNAK

[video=youtube;065tvl2qTxk]https://www.youtube.com/watch?v=065tvl2qTxk[/video]