Hamlet 1996

Bu konuyu okuyanlar

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
arkadaşlar robin williams ın oynadığı hamleti izlemek istiyorum lakin internette bulamıyorum. türkçe altyazılı buldum lakin ben altyazısız istiyorum ve mümkünse hızlandırmalı. aranızda bu filmin türkçe dublajlısını bilen duyan var mı varsa nereden ulasıp izleyebilirim

Rué

Asistan
Reaksiyon puanı
96
1 yılı geçmiş ama hâlâ arıyorsan diye yazıyorum. şu an ben de arıyorum yani yaklaşık 2-2.5 yıl önce tüm sitelerde bulunuyordu, o zaman izlemiştim. şu an hiçbir yerde bulamıyorum, tüm sitelerden kaldırılmış. bir sitede telif nedeni ile kaldırıldığını okudum, o yüzden bulamıyor olabiliriz.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
1 yılı geçmiş ama hâlâ arıyorsan diye yazıyorum. şu an ben de arıyorum yani yaklaşık 2-2.5 yıl önce tüm sitelerde bulunuyordu, o zaman izlemiştim. şu an hiçbir yerde bulamıyorum, tüm sitelerden kaldırılmış. bir sitede telif nedeni ile kaldırıldığını okudum, o yüzden bulamıyor olabiliriz.
Adam banlı. Zor biraz.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Korsan yasak değil mi?

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
zamanla ben de değiştim . filmi izledim altyazılı zaten artık dublajlı film izleyemiyorum. hızlandırması olsa iyidi ama yoktu. bu arada mükemel film öneriririm. pc değiştim ban gitti sa :D ve rue teşekkürler

Rué

Asistan
Reaksiyon puanı
96
o zamanlar bir sitede bulup altyazılı izlemiştim ama şu an film telif nedeniyle her yerden kaldırılmış :')
Mesaj otomatik birleştirildi:

kenneth yönetmenliğindeki neredeyse tüm yapımları izledim ve adamı çok başka seviyorum şimdi ulaşamamak üzücü.