Hamile Olduğunu Açıklayan Kylie Jenner Kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
kylie-kapak-880.jpg


Hamile olduğunu açıklayarak gündeme dünya bomba gibi düşen Kylie Jenner en çok konuşulanlar listesinde 1 numaraya yükseldi. Kim Kardashian'ın da üvey kardeşi olan Kylie Jenner kimdir? Kariyeri ve hakkında merak edilen her şey...

Küçük kardeşi Kendall Jenner’la birlikte podyumarın en çok aranılan modellerinden biri olan Kylie Jenner hamile olduğunu açıkladı. Peki ünlü modelin kariyerindeki olaylar ne? İşte Nisan ayından bu yana rapçi Travis Scott’la birlikte olan Kylie Jenner’ın yaşamı…

KYLIE JENNER KİMDİR?

Kylie Kristen Jenner 10 Ağustos 1997; Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kendall Jenner’in küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Model ve televizyon insanı. Bir elevizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol aldı. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner’in küçük kardeşidir.Kylie de ailedeki diğer kişiler gibi ünlü ABD'li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian'ın üvey kardeşidir. Kylie ilk eğitimine Sierra Canyon Okulunda başladı, o burada amigo takımın yıldızlarından biri idi, ponpon kız görevini yapıyordu.2012 yılından eğitimine Laurel Springs Okulu’nda devam eden Kylie 2015 yılında lise diploması ile mezun oldu.

KARİYERİ

Kylie ilk olarak kız kardeşi Kendall ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı.14 yaşında Jenner “Your Style Crush” Sears hattı ile modellik kariyerine başladı ve kuzeni Natashanın giyim firması için modellik yaptı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir.2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yaptı. 2013 yılında kardeşi Kendall «Kendall & Kylie» giyim koleksiyonu yarattılar.

Şubat 2014 yılında kardeşi Kendall ile birlikde “Steve Madden Madden Girl” hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımına başladı.Ağustos 2015 tarihinde Jenner kendi adını taşıyan dudak kitinin bir parçası olarak ilk ruj üretiminin başlatılacağını duyurdu. 2015 yılında Jaden Smith,Drake ve Tyganın müzik videolarında yer alan model, 2016 yılında PartyNextDoor’un “Come and See Me” parçası için yayınladığı müzik videosunda sevgili rolünde yer almıştır.

Kylie Jenner kimdir? Jenner hamile olduğunu açıklamıştı…
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst