Hamachi İle Age Of Empires 2 Oynama

Bu konuyu okuyanlar

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar,şimdi ben hamachi ile age of 2 oynamak istiyorumda ip leri falan alıyorum oyunuda görüyorum ama join diyorum joining... diyor ama oyuna girmiyor unable connect falan diyor,diğer kşiler benim kurduğum oyunlarıda göremiyor ? güvenlik duvarını vs. kapadım nasıl düzeltebilirim vista kullanıyorum :helpsmilie:

Sorun güncel.

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Klasik hamachi sorunları.
hamachiden en rahat oynanan oyun fifa serisi birde ayarlarsan counter boşuna hamachi ile uğraşıp durma vakit kaybı

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
peş peşe mesaj yazmak forum kurallarına aykıdır lütfen daha dikkatli olalım

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Age of Empires2 için hamachi ile uğraşmanıza hiç gerek yok. Yapmanız gerekenler:
1)Eğer router modem kullanıyorsanız PortForward.com - Free Help Setting up Your Router or Firewall 'a girerek modeminizin modelini seçin. Sonraki sayfada da AOE2'yi bularak istenilen ayarları yapın.
2)Güvenlik duvarınızdan AOE2'ye izin verin.
3) ip adresinizini öğrenin. Öğrenmek için : What Is My IP Address? - IP Address Lookup, Internet Speed Test, IP Info, plus more
4) ip adresinizi oynamak istediğiniz kişilere verin.
5) Artık oyuna girebilirsiniz. Multiplayerdan yeni bir oyun başlatın. Katılacak kişilerse Multiplayer seçeneklerinden önce Directplay için TCP/IP seçeneğini seçecek daha sonra aşağıda yer alan Enter ip'ye tıklayarak sizin verdiğiniz ip'yi girecekler. (Oyun şuanda kurulu değil aklımda ne kaldıysa o şekilde yazdım) Daha sonra sizin oyununuzu sorunsuz görebilmeleri lazım.

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
bu konuyla ilgili benimde sorum var bende generals (zero hour) oynuyorum onu hamachi ile internet üzerinden oynabiliyomuyum

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Terbiyesizliğe bak ben yazarım diyo yazarsan yürü git başka foruma Emu seni banlamamış insaflı davranmış.