Halk otobüsünde 'idrar' tartışması

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Antalya'da halk otobüsüne binen bir yolcu, idrarının geldiğini belirterek otobüsün durdurulmasını isteyince olanlar oldu.

halk_otobusunde_idrar_tartismasi_1407085727_973.jpg

Alanya'daki dün akşam meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti:

İlçe merkezinde sefer yapan 07 HIH 18 plakalı özel halk otobüsüne binen bir yolcu 'Prostatım var' diye tuvaletini yapacağını söyleyerek şoför Harun Esat'tan otobüsü kenara çekmesini istedi. Otobüs şoförü, tünelden geçtiklerini söyleyerek durmadı. Bunun üzerine adı öğrenilemeyen yolcu, şoföre hakaret etmeye başladı. Şoförün tünel çıkışında son durağa yakın bir noktada yolcuyu ön kapıdan indirdi. Bu kez şoför, inen yolcunun arkasından küfür ederek gaza bastı ve duraktan ayrıldı.

Şoför duraktan dönüş yapıp aynı yoldan gelirken, tartıştığı yolcunun kendisini beklediğini fark etti. Karşılıklı küfürleşmenin ardından kaldırımda bulunan yolcu, elindeki taşı atarak otobüsün arka camını kırdı.

Otobüs sürücüsü Harun Esat, daha sonra otobüsteki güvenlik kamerası görüntüleriyle birlikte Saray Polis Merkezi'ne giderek, yolcu hakkında şikayetçi oldu.

Polis ekipleri otobüsün camını kıran kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

KAYNAK

[SDNTV]http://hurriyet.cubecdn.net/Haber/2014/08/halk_otobusu_03082014_1929_480p_wmp4.mp4[/SDNTV]

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hasta insanlar işte ne diyebilirsin ki başka

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Birde Şaçma Sapan İşler Yapıp Amerikadaki Zenci Kadın Gibi Otobüse Mi Yapsın İdrarını

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yavrum otobusu ozel taksisi sandiysa demek...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
çok abez bir durum gelmedi, adam belliki çok sıkışmış adam gibi rica ediyor. Otobüs boş istisnai durum. Şöför sizi indirebilirim fakat bekleme yapamamam demesi kafi bence.

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
şoför kendince haklı otobüsler yolcu için duraklama yapamaz

burrak3448

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok ilginç her çişi gelen için durulsa gerçekten istanbul'da 522 hatlarında insanlar evlerine 4293749234 saatte gider olay çıkar.

Alverd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özel taksi kiralamış sanki.:biggrin:

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
çok abez bir durum gelmedi, adam belliki çok sıkışmış adam gibi rica ediyor. Otobüs boş istisnai durum. Şöför sizi indirebilirim fakat bekleme yapamamam demesi kafi bence.

Hocam yapmayın adam tünelde gidiyormuş köşeye çekip adam mı indirecek. İyi yapmış otobüs şoförü...

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şoför haklı hem tünelde durması başka arabalara zarar verebilir hemde yasak kardeşim durması serbest olsa İstanbul da 500T ler seferlerini tamamlayamazlar ki :D

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ben olsam otobüsün camından gelişine salardım :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hocam yapmayın adam tünelde gidiyormuş köşeye çekip adam mı indirecek. İyi yapmış otobüs şoförü...

Videoya bak bakalım tünel gibi birşey görebiliyor musun.

Yahu sen altına edeceksin hiç tutma imkanın yok ve durağa 10dk var. Ne yapıcan afedersin:)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Yolcu hasta olabilir, hastalığı artacak durumda olabilir. Otobüsü 3-5 saniye içerisinde durdurup, yolcuyu indirip yoluna devam etmek zor olmasa gerek. Yolcu durumunu güzelce izah ediyor. Onun yerinde siz olsanız ve şoför size bir kaç saniye ayırmasa siz ne yapardınız? Herkes böyle olsa diyenler, herkesin böyle olmayacağını zaten biliyor. Yüz binde bir böyle hastalar denk gelebilir ve ona da anlayış göstermek %99'u müslüman olduğu iddia edilen bir toplumun zaten görevidir.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Videonun uzun versiyonunda ilk başta diğer yolcular durakta iniyor, bu adam ise kalıyor ve kapı kapanır kapanmaz hemen başlıyor "bir dur" diye. Madem o kadar sıkıştın diğerleriyle birlikte inseydin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herşeyi anladımda şöför adam iner inmez neden hemen küfür ediyor? Madem küfür etceksin adam ordayken et yoksa sus.

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Videoya bak bakalım tünel gibi birşey görebiliyor musun.

Yahu sen altına edeceksin hiç tutma imkanın yok ve durağa 10dk var. Ne yapıcan afedersin:)

Hangi durak arasında 10dk var bu bir.
Video falan izlemedim orada tünel olduğu yazıyor ve ona göre yorum yaptım.

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acil durumlarda durabileceğini düşünüyorum. İkisi de hatalı bence.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hangi durak arasında 10dk var bu bir.
Video falan izlemedim orada tünel olduğu yazıyor ve ona göre yorum yaptım.

Edirnekapı halıcıoğlu arası 10dk dan uzun olabiliyor. Daha bir sürü durak sayabilirim:)
Videoyu izle istersen kaldıki tünel olsa ne olur tünel çıkışı girişi indirilebilir. Adam sarhoş ama üslubü bana göre normal.

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Edirnekapı halıcıoğlu arası 10dk dan uzun olabiliyor. Daha bir sürü durak sayabilirim:)
Videoyu izle istersen kaldıki tünel olsa ne olur tünel çıkışı girişi indirilebilir. Adam sarhoş ama üslubü bana göre normal.

Vallahi tuvaletini yapmak için o kadar kişiyi bekletip adam indirmek çok saçma. Adam madem hasta tuvaleti var önceden alacak önlemini. Hergün milyonlarca insan otobüse biniyor hangimiz işemek için aşağı inecem diye diretiyoruz ?

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Vallahi tuvaletini yapmak için o kadar kişiyi bekletip adam indirmek çok saçma. Adam madem hasta tuvaleti var önceden alacak önlemini. Hergün milyonlarca insan otobüse biniyor hangimiz işemek için aşağı inecem diye diretiyoruz ?

onu diyorum zaten adam rica ediyor ama o kadar kişiyi bekletmek olmaz zaten.
Söförde var sıkıntı, sana göre müsait bir yerde bırakabilirim fakat bekleme yapamam demesi kafi bence.