Half-Life 2: Episode Two

Half-Life 2'nin devamı olan Episode Two (İkinci Bölüm) Steam üzerinden yayınlanmaya başladı. Ekran görüntüleri belki yeni oyunla ilgili birkaç ipucu verebilir.

Half-Life'ın ilk çıkışından bu yana kaç yıl geçtiğini hatırlayanımız var mı? Şimdi üniversiteye gidenler orta okulu belki bitirmişlerdi. Hatta şöyle diyelim; o zamanlar orta okul dye birşey vardı. 19 Kasım 1998'de çıkan Half-Life onlarca mod ve birkaç oyun motorundan sonra en son Half-Life 2: Episode Two ile karşımızda. Half-Life'ın çıkış tarihiyle ilgili "O oyun geçen yüzyılda kaldı" diyenlere sürprizimiz var; adresinize gönderilecek kutuyu sevdiklerinizden uzakta açın.

İzleyin

Bilgi İçin: Valve, Steam
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

İlginç bir bilgi vermek gerekirse, oyundan tanıdığımız Alyx'in yüzü ve vücudu şuradaki hanımkızımızdan modellenmiş. Gordon Freeman'ın modellenebileceği babayiğit ise henüz bulunamamış; ama kendisine benzeyen bir arkadaşım var; kendisinden görüntüyü alıp buraya eklerim. :D

Güzel günler dilerim.

8600GTS

Üyecik
Oyun çok güzeldi baştan sona severek oynadım.Ama sonu kötü olmuş.Alyx'in babası eğer bi mucize olmazsa ölüyor

m1903

Profesör
Oyunu The Orange Box ile almayı düşünüyorum.Özelliklede Portal'ı merak ettim.Oynayan varsa deneyimlerini yazabilir mi?