Duyuru Hakkı Alkan ve Tolga Cem Küçükyılmaz bu akşam Twitch’te!

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837

Yeni canlı yayınımız bu akşam saat 21:00’da başlıyor​

ShiftDelete.Net ailesi olarak farklı konseptlerle karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bugün resmi Twitch kanalımızda SDN Kurucusu Hakkı Alkan ile Genel Yayın Yönetmenimiz Tolga Cem Küçükyılmaz sizlerle olacak.

ShiftDelete.Net Twitch kanalına ulaşmak için: https://www.twitch.tv/shiftdeletenet

canliyayin-2.jpeg
Teknoloji hakkında sohbet ettiğimiz, oyun oynayarak izleyicilerimizle güzel vakit geçirdiğimiz Twitch canlı yayınlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta düzenli olarak gerçekleştirmeyi planladığımız canlı yayınlarımıza siz değerli takipçilerimizi de bekliyoruz.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,066
Dönmesine sevindim.

Şahsen ben SDN'yi Tolga Cem Küçükyılmaz - Kaan Arlı - Kerem Enginar hatta neydi o arkadaşın soy adı unuttum ama Emin varken flan daha çok seviyordum... Halktan birisi gibi kasmadan ofis için çekilen videolar yapılan yayınlar sarıyordu.

Bu arada şu mesajlaşmalara çok güldüm :) ( Doğallık bu işte. )

1643192689014.png

Jarvisit

Tech is my home
SDN
Reaksiyon puanı
2,837
Dönmesine sevindim.

Şahsen ben SDN'yi Tolga Cem Küçükyılmaz - Kaan Arlı - Kerem Enginar hatta neydi o arkadaşın soy adı unuttum ama Emin varken flan daha çok seviyordum... Halktan birisi gibi kasmadan ofis için çekilen videolar yapılan yayınlar sarıyordu.

Ekli dosyayı görüntüle 167406
Ben de sevindim, kendisi ile dönem olarak ikinci kez çalışacağız :)

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,924
Dönmesine sevindim.

Ekli dosyayı görüntüle 167406
Emin Çitak.