Hakkı Alkan Discord Sunucusundaki Ayıp. Hakkı Alkanın Bir Sıkıntısı Yok.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herhangi biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşın profil fotoğrafını görüyorsunuzdur burası hakkı alkan sunucusu şunu da belirtmek isterim ispiyonlamak istemezdim fakat hakkı alkanı orada temsil eden kişilerin böyle bir profil kullanmaları hoşuma gitmedi ve profil yeni haberiniz olsun sadece ben rahatsız olmamışım chatteki kemal adındaki kişiyede özelden arkadaş yeni mi yaptı gibi bir soruda ilettim evet yeni fakat kısa sürede değişir diye düşünüyorum dedi kendisi ordaki aktif üyelerden diye biliyorum uzunca baktığımda genellikle chatte mesajları oluyor Benim buraya yazmamın tek sebebi hakkı alkan discord sunucusunu temsil eden ve yöneten arkadaşın böyle bir profile sahip olması şahsen ben 4 5 aydır varım orada ben neyse diyebilirim fakat yeni gelen bir üye hakkı alkanı temsil eden kişilerin böyle olmasını kabullenemez lütfen gerekli uyarı yapılsın
1621255086047.png

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Afedersin de adam kaç yaşına gelmiş o çocuklar mı temsil edecek o adamı. İsteyen yazsın Google'a, İnstagram'a bulurlar Hakkı Alkan'ı. Onlar sadece sunucuyu kuran ve temsil eden kişiler. Hakkı Alkan'ı değil.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Bunda ne var ki tam olarak anlamadım. Kötülemek için açılmış bir konu mu? Artı olarak HA'a ait bir sunucu bu tamamen sunucunun problemi.
yüksek ihtimal ismi geçen kurucu ile anlaşamayan biri ,daha önceden de bana yapıldığı gibi onu kötülemek adına açılmış bir konu

Mitsuha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşın profil fotoğrafını görüyorsunuzdur burası hakkı alkan sunucusu şunu da belirtmek isterim ispiyonlamak istemezdim fakat hakkı alkanı orada temsil eden kişilerin böyle bir profil kullanmaları hoşuma gitmedi ve profil yeni haberiniz olsun sadece ben rahatsız olmamışım chatteki kemal adındaki kişiyede özelden arkadaş yeni mi yaptı gibi bir soruda ilettim evet yeni fakat kısa sürede değişir diye düşünüyorum dedi kendisi ordaki aktif üyelerden diye biliyorum uzunca baktığımda genellikle chatte mesajları oluyor Benim buraya yazmamın tek sebebi hakkı alkan discord sunucusunu temsil eden ve yöneten arkadaşın böyle bir profile sahip olması şahsen ben 4 5 aydır varım orada ben neyse diyebilirim fakat yeni gelen bir üye hakkı alkanı temsil eden kişilerin böyle olmasını kabullenemez lütfen gerekli uyarı yapılsın Ekli dosyayı görüntüle 152073
Ortada ayıplı bir şey olmadığı gibi kimsenin profil fotoğrafı kimseyi ilgilendirmez.

alizone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşın profil fotoğrafını görüyorsunuzdur burası hakkı alkan sunucusu şunu da belirtmek isterim ispiyonlamak istemezdim fakat hakkı alkanı orada temsil eden kişilerin böyle bir profil kullanmaları hoşuma gitmedi ve profil yeni haberiniz olsun sadece ben rahatsız olmamışım chatteki kemal adındaki kişiyede özelden arkadaş yeni mi yaptı gibi bir soruda ilettim evet yeni fakat kısa sürede değişir diye düşünüyorum dedi kendisi ordaki aktif üyelerden diye biliyorum uzunca baktığımda genellikle chatte mesajları oluyor Benim buraya yazmamın tek sebebi hakkı alkan discord sunucusunu temsil eden ve yöneten arkadaşın böyle bir profile sahip olması şahsen ben 4 5 aydır varım orada ben neyse diyebilirim fakat yeni gelen bir üye hakkı alkanı temsil eden kişilerin böyle olmasını kabullenemez lütfen gerekli uyarı yapılsın Ekli dosyayı görüntüle 152073
komik sizene başkasının ppsinden

Ardal

Doçent
Reaksiyon puanı
2,975
Size ne başkasının profil fotosundan?

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Selam SDN forum üyeleri ?,

Kemal adlı üyemizin paylaştığı ekran görüntüsündeki Hakkı Alkan sunucunun kurucusu olarak bu konuya gerekli bir cevabı vermek istedim. Hakkı Alkan sunucusu 5 ay 19 gündür bulunuyor. İlk günden beri belki 70 belki 100 belki de daha fazla profil fotoğrafı değişmişimdir. Bu zamana kadar asla şikayet edilmeyen bir olayın şu an şikayet edilmesinin sebebi size de çok anormal gelmiyor mu ? Kemal adlı üyemizin bu sabah (17 Mayıs 2021) bana Discord'un özel mesaj bölümünden profil fotoğrafım hakkında birkaç bir şey yazdı. Bunu bana yazdığında çözemediğinden dolayı hem beni hem de Hakkı Alkan Discord sunucusunu kötüleyip lekemeye çalışmış ama saygı değer SDN forum üyeleri buna izin vermeyip karşı çıkmış. Herkesin yazdıkları için teşekkür ederim. Kemal adlı üyemizin benle sorunu olmuş olabilir. Bana direk Discord veya Forum üzerinden ulaşırsa çözmek isterim. Herkese iyi forumlar.

Sevgiler,
Ceon

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Küçük nedenlerden dolayı sorun çıkaran ve sorun çıkarmak içinde gereksiz şeyleri kullanan insanları hiç sevmiyorum. Kısaca gereksiz sorun çıkaranları hiç sevmem. Böyle bir şeye hiç gerek yok.
Böyle bir nedenden dolayı birisini kötülemek veya lekelemek hiç mantıklı ve doğru değil. Sadece bir resim. Sanki terörist resmi falan koymuşlar gibi abartmış sadece. Tamamen gereksiz bir konu.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Vay vay bu neki? Ben neler gördüm Discord'da...

Öpüşme sahnesi uygunsuz birşey değil 7 yaşındaki çocuklar için olan çizgi filmlerde bile var.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
2-3 güne değiştirir zaten kalıcı değil ya.
Sen buna takılma yani gerek yok ve bunu o kişiye söyle buraya niye açtın konuyu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...