Hakem Zico ile beni de atacaktı

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Galatasaray teknik direktörü Feldkamp: ''Hakem, Zico ve beni de atacak diye korktum''

Fortis Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi 2-1 yenerek tur atlayan Galatasaray'da hem Fenerbahçe'yi yenmenin hem de kupada yarı finale kalmanın sevinci yaşanıyor.

Alman teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, uzatma dakikalarında da olsa attıkları golle turu geçtikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Alman teknik adam, maçın hakemi Cüneyt Çakır'a tepki göstererek, ''Hakem o kadar çok kart gösterdi ki bir ara korktum, hakem Zico ve beni de atacak diye.'' dedi.

Şampiyonluğa oynayan iki takımın mücadelesinin üst seviyede olduğunu da belirten Feldkamp, maçla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, ''Orada başladığımız 0-0'lık sonuç ve iyi bir oyunun ardından burada oyunu lehimize çevirdik ve turu geçtik. Bir ara korktum hakem beni ve Zico'yu da atacak diye. Çünkü herkese sarı ya da kırmızı kart gösteriyordu. Çok iyi bir maç oldu. Çünkü iki takım da şampiyonluğa oynuyor ve kaliteli kadroları var. Bu da oynanan oyuna yansıyor.'' dedi.

Kaynak

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Hakem hasret kalmış abi kart göstermeye :D

Baktı GS-FB bulunmaz bu fırsat diye...

Reaksiyon puanı
0
Hakemin yönetimi gerçekten felaketti. Hem Fenerbahçe hem de Galatasaray aleyhine bir dünya hata yaptı. İlk yarıda Volkan'ın atağını devre bitti diye kesmeseydi, ya da Lugano'nun ilk Gökhan'ın ikinci haksız sarı kartını göstermeseydi sonuç çok farklı olabilirdi diye düşünüyorum. Tabi bütün hataları saymakla bitmez de, bunlar en basitleri...