Hagi'den 5-1'lik zafer motivasyonu!

Bu konuyu okuyanlar

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Galatasaray’da teknik direktörlük görevine getirilen Rumen teknik adam Hagi, yönetimden kupa finalinin kasedini istedi...

hagi-den-5-1-lik-zafer-motivasyonu--899928.Jpeg

Galatasaray’ın müstakbel teknik direktörü Gheorghe Hagi, F.Bahçe maçını düşünmeye başladı. Yönetimden 2005 yılında Fenerbahçe'yi yenip kupayı aldıkları maçın kasetlerini istedi. Bazı futbolcularla telefonda görüşüp psikolojik motivasyon uyguladı...

Rumen teknik adam, yönetimden 11 Mayıs 2005'te Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan Türkiye Kupası finalinin kasetini hazırlamasını istedi. Hagi'nin, o dönem birlikte çalıştığı; Ayhan, Aykut ve Sabri ile de özel bir görüşme yaptığı ve özellikle Ayhan'dan "Takıma o zaman da favori olan F.Bahçe'ye nasıl 5 gol attığımızı anlat. Kimseden korkmasından onlar G.Saraylı, formalarının hakkını her zaman vereceklerdir" diye istekte bulunduğu bildirildi.

Hagi'nin o maçta Mondragon'un yedeği olan Aykut'a, "Sen bu maçın yıldızı olacaksın, sana çok güveniyorum", Sabri'ye ise "Sen bu takımın en önemli parçasısın sana hep güveneceğim" dediği öğrenildi...

Kaynak

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Yalana bak. :)

Bir kere takımı maça Tugay hazırlayacak.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Hatta Sabri'ye "Sen yeni Hagi olacaksın." da demiş. :mrgreen:

Basın işte...

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Galata saray bu sene 4. bitirirse şükretsin :D

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
O maçta Ribery adlı bir adam vardı. Ribery Galatasaray'a yeniden gelmezse 5-1 tekrarlanmaz. :D

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Neill , kewell , baros un sakatlık durumlarına göre belli olucak herşey , 3üde as oyuncu bakalım kaçı maça kadar hazır hale gelicek .

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
eğer sabriye gerçektende böyle dediyse hagi den birşey olmıycağı kesin :) düşününki sabri galatasarayın en güvenilir adamlarından birisi :)

ben hagi nin teknik direktörlüğünde gs ye oynattığı oyunu beğeniyordum.yine iyi işler yapabilir.güvenmek lazım

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Valla ne yalan söyleyeyim bu farkı Fenerden bekliyorum

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
masa başı haberler..
durun daha adam Türkiyeye gelmedi :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
zaytung haberi zannettim bir an.
Sabri'ye ise "Sen bu takımın en önemli parçasısın sana hep güveneceğim" dediği öğrenildi

rheumon

Asistan
Reaksiyon puanı
6
masa başı haberler..
durun daha adam Türkiyeye gelmedi :D
bedeninin gelmesine gerek kalmamış anlaşılan, yukarıdaki yorumlara bakılırsa ruhu çoktan gelmiş:)
rakipler başarısızlık duaları etmeye şimdiden başlamış bile
genel sorunumuz bu olsa gerek, başarılarımızla mutlu olmaktan çok başkalarının başarısızları ile mutlu oluyoruz...
İnşallah başarılı olurda kimseyi laf söz sahibi yapmaz...