Haftanin'de çatışma: 1 şehit, 3 yaralı

Bu konuyu okuyanlar

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Haftanin'de çatışma: 1 şehit, 3 yaralı
Milli Savunma Bakanlığı, Haftanin'de üs bölgesine taciz ateşinde bir askerin şehit olduğunu, 3 askerin de yaralandığını açıkladı.
kapak_123239.gif

Milli Savunma Bakanlığı, Haftanin'de üs bölgesine taciz ateşinde bir askerin şehit olduğunu, 3 askerin de yaralandığını açıkladı.
Bakanlıktan yapılan açıklama'da şu ifadeler kullanıldı:
"Irak kuzeyi Haftanin bölgesindeki üs bölgemize teröristlerce yapılan taciz ateşi sonucu 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 3 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır."
123226444-screenshot1.png

Kaynak: Cumhuriyet

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Konulara twitter linkini bırakmak yerine konu ile ilgili en azından kaynaktan bilgi aktarabilirsin bu şekil bir haber paylaşımı kusura bakma ama yazdım kaçtım tarzı birşey oluyor.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Gireceksiniz bakacaksınız bu kadarda basit, miskin olmayın ! Ben nasıl araştırmacıyım.

Yayın yapan kişilerin hakkında bile okumaya tevessül yok. Japon gibi değiliz ! Yani bu kadar mı miskin siniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem ben yazı ekleyince olmuyor. İnanış sağlanmıyor sağlam bilgi içinde kaynak siteye giriver. Bu siteye nasıl erişim yapıyorsanız

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Gireceksiniz bakacaksınız bu kadarda basit, miskin olmayın ! Ben nasıl araştırmacıyım.
Ha onu diyorum işte benim dilim elvermermedi ama senin dilin elverdi ise yazmamda sıkıntı olmaz sana. Miskinlik etmede şuraya adam gibi konu aç üşengeçliğinden link bırakıp kaçma konu açmanında adabı vardır. Senin gibi link verdim gir bak denmez bak bakalım diğer konu açanlar nasıl açılıyor öğren. Yoksa bizde de twittter var haber sitelerine girip görüyoruz haberleri maksat foruma katkın olsun.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Madem kardeşim konu açtıkları mı okuma eğer rahatsız ediyorsa benim düzenim böyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haa. tamam bilader, konu yok gündem de nasılsa girip bakıyormuşsunuz.

Son mesajlar