Haftanın Android Uygulamaları - 20 Mayıs

Bu konuyu okuyanlar

Fragger

Dekan
Katılım
21 Ekim 2016
Mesajlar
9,544
Reaksiyon puanı
3,576
Puanları
113
Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı Android uygulamasını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

convoe.jpg


Convoe

Henüz beta aşamasında olan Convoe uygulaması ile, yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Sosyal bir insan iseniz tam size göre bir uygulama!

:: Convoe uygulamasını indir!

geogebra-geometry.jpg


GeoGebra Geometry

GeoGebra uygulaması ile birlikte, çözemediğiniz geometri problemlerini artık daha kolay çözüme kavuşturacaksınız. Geometri problemlerinin nasıl çözüldüğü açıklayan uygulama ile, ayrıca geometrik şekillerin boyutlarını da rahatlıkla hesaplayabiliyorsunuz.

:: GeoGebra Geometry uygulamasını indir!

notes-nearby-shiftdelete.pngNotes: Nearby

Notes Nearby uygulaması ile birlikte çevrenize sanal notlar bırakabilir veya başkalarının bırakmış olduğu sanal notları okuyabilirsiniz. AR aracılığı veya telefonunuzdaki GPS harita üzerinden diğer kişilerin özel notlarına ulaşabilirsiniz.

:: Notes Nearby uygulamasını indir!

quotis.jpg


Quotis

Bu uygulama sayesinde, güzel ve özlü sözler ile Facebook'ta güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Henüz uygulamanın Türkçe desteği bulunmuyor. Ancak uygulama şık ve sade tasarımı ile anlamlı sözleri ile içinize işleyecek.

:: Quotis uygulamasını indir!

feedster.jpg


Feedster

Bu uygulama sayesinde tek bir tık uzağınızda bütün sosyal medya hesaplarınızda ki paylaşımları görebilirsiniz. Facebook, Reddit, Twitter veYouTube hesabınızdaki paylaşımları Feedster uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

:: Feedster uygulamasını indir!
 
Üst