Hafta Sonu Film Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Her türden film önerebilirsiniz.İzlediğim filmler.
-Recep İvedik 6
- Hızlı ve Öfkeli Serisi
-7. Koğuştaki Mucize
-Çöküş
Siz başka ne önerirsiniz ? 2.Dünya Savaşı temalı filmler çok güzel olur :)

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Upgrade izlediniz mi? Bu zamanda gider. :)

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Upgrade izlediniz mi? Bu zamanda gider. :)
Yok.Ama bakacağım teşşekkürler savaş konulu lazım :) American Sniper vs. gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kara Şahin Düştü güzel midir acaba ?

Son düzenleme:

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Şu filmin seveni de var, nefret edeni de.
Tarih, aksiyon ve dram bir arada...

Pearl Harbor (2001)

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=oGYcxjywx0o

Reaksiyon puanı
6,381
Upgarde çok iyi bir film. İnernetten okuyunca hikayesi biraz klasikmiş gibi geliyor ama hikayenin işlenişi ve sonu inanılmaz.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
1-Nefes Vatan Sağolsun: Filmi izlemediysen tavsiye ederim doğuda zor şartlarda askerlik yapan bir komando taburunun ve Tabur Komutanı Yüzbaşı'nın Doktor kod adlı teröristin liderlik ettiği grupla çatışması anlatılıyor
2-Dağ filmi: Kısa dönem askerlik yapan Oğuz isimli asker ve sürekli problem çıkaran asker Bekir'in bulunduğu karakola baskın yapılıyor ve baskında sadece Oğuz ve Bekir sağ çıkıyor
3- Dağ 2 : Karakol baskınından sağ çıkan Oğuz ve Bekir hayatlarını askerliğe adamaya karar vermişler ve Özel Kuvvetler İhtisas kursuna başvurmaları ve kursu tamamlayıp Bordo Bereli olmaları ve ilk görevleri anlatılıyor
4-Meteler: Konusu Suriye'ye göreve giden Meteler adlı Jandarma Özel Harekât Timi'nin hikayesi anlatılıyor
Gerçi çoğu arkadaşımız izlemiştir bu filmleri ama benim başarılı bulduğum ve tekrar tekrar izlediğim askeri filmler.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
1-Nefes Vatan Sağolsun: Filmi izlemediysen tavsiye ederim doğuda zor şartlarda askerlik yapan bir komando taburunun ve Tabur Komutanı Yüzbaşı'nın Doktor kod adlı teröristin liderlik ettiği grupla çatışması anlatılıyor
2-Dağ filmi: Kısa dönem askerlik yapan Oğuz isimli asker ve sürekli problem çıkaran asker Bekir'in bulunduğu karakola baskın yapılıyor ve baskında sadece Oğuz ve Bekir sağ çıkıyor
3- Dağ 2 : Karakol baskınından sağ çıkan Oğuz ve Bekir hayatlarını askerliğe adamaya karar vermişler ve Özel Kuvvetler İhtisas kursuna başvurmaları ve kursu tamamlayıp Bordo Bereli olmaları ve ilk görevleri anlatılıyor
4-Meteler: Konusj Suriye'ye göreve giden Meteler adlı Jandarma Özel Harekât Timi'nin hikayesi anlatılıyor
Benim başarılı bulduğum ve tekrar tekrar izlediğim askeri filmler.
Ya ben izlenmeyen filmlerden bahsediyorum ya :/

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
bu 1978 lerden kalma çok hoşuma gidenlerden komedi,aşk,akşin,kan,tır,kamyon her ne varsa

bela duel bu filimde kamyon şöförü ile araç sürücüsü arasında geçen gerilimi anlatıyor

Reaksiyon puanı
6,381
Shutter Island

İnanılmaz bir filmdir bu filmin sonu çok şaşırtıcı. Hikayesi zaten ağzı açık izlettiriyor insana.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
bu 1978 lerden kalma çok hoşuma gidenlerden komedi,aşk,akşin,kan,tır,kamyon her ne varsa

bela duel bu filimde kamyon şöförü ile araç sürücüsü arasında geçen gerilimi anlatıyor
Nostaljik paylaşımları görünce A Takımı dizisi aklıma geldi, onun bir de filmi varmış. Sanırım muhtemelen bu akşam ben izlerim bunu. :)

The A-Team (2010)

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=exyzEFrmLuM

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Her türden film önerebilirsiniz.İzlediğim filmler.
-Recep İvedik 6
- Hızlı ve Öfkeli Serisi
-7. Koğuştaki Mucize
-Çöküş
Siz başka ne önerirsiniz ? 2.Dünya Savaşı temalı filmler çok güzel olur :)

Çok eski bir film izledinmi bilmem ama Bir Zamanlar Askerdik.

10021997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
The Platform'u izlemediyseniz öneririm. Bir kaç yeri kafanızda soru işareti bıraksa da anlatılmak istenen mesajı gayet iyi veriyor.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
işin en güzeli ,doğrusu ne biliyor musun,aslında biliyorsun da,tembellikten elin varmıyor:):)
biliyorsun güzel siteler var.ben inculuzcesini zayamıy rklm omlnıs dhmoviehell mesala yani.
ben dalıyorum buralara,zaten nereden baksan 15+ site var dizi