Öneri Hafif, hızlı ve performanslı windows?

Bu konuyu okuyanlar

xaneldal

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
İnternette çok fazla yabancı kaynaklar olsun bizim bazı türk modcularımız olsun windows iso'ları düzenliyorlar. Tabii ki güvenlik açısından kimse "kendinden başkalarının" yaptıklarını windowsları önermez. Ben zaten bu önerileri dikkate almayacağım fakat başka arkadaşlar bu riski kabul edip öneri almak isteyebilirler. Bunun için siz hangi modlu sürümü kullanıyorsunuz ve hangisini öneririsiniz ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Benim öneri isteğim / sorum ise şu;

Kendi windows'umu en doğru şekilde nasıl modlayabilirim? W11 modlamak istiyorum. NTLite paralı olduğu için modlayamıyoruz. XML dosyaları gibi config dosyaları var, MSMG ise çok ilkel kalıyor. Hatasız sorunsuz çalışabilecek en hafif en hızlı performanslı windows modlama işlemini nasıl yapabilirim?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
Modlama bilmem ama Modlu iso dosyaları kullandığım bir ekip var.

Smokie Blah Blah diye geçiyor ismi.

SMBB win 10 yazarsanız bulursunuz. İsolar tam sağlamdır.

xaneldal

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Modlama bilmem ama Modlu iso dosyaları kullandığım bir ekip var.

Smokie Blah Blah diye geçiyor ismi.

SMBB win 10 yazarsanız bulursunuz. İsolar tam sağlamdır.
güvenilir kaynak nereden indirebilirim? discord sunucuları falan mı var hocam ne zamandır kullanıyorsunuz hiç sorun yaşadınız mı?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
güvenilir kaynak nereden indirebilirim? discord sunucuları falan mı var hocam ne zamandır kullanıyorsunuz hiç sorun yaşadınız mı?
SMBB 7
SMBB 8.1
SMBB 10
isolarına sahipim.

Sık Kullandığım 8.1 oldu. Ve kaspersky antivirus kurduğumda lisanslayıcı kms pico'yu sildi.

Direk Türkiyeden yani sizden Orijinal lisans aldım 100 TL ye. Sorunsuz aktifleşti anında.

İso tam orijinal hani. Aklınızda soru kalmasın.

Yandex search ile aramanı öneririm. Çünkü çoğu iso kalıpları onlarda mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece 1 şey öneririm. İso'yu Rufusla yazdırın Usb 2.0 belleğe.

Ventoy programı var onunla yaparsanız hata alırsınız. Çünkü modifiyeli isoları açmıyor o program.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Windows üzerinde daha lite bir deneyim istiyorsanız bunun için modifiye edilmiş edisyonlara ihtiyacınız yoktur. İşin güvenlik ve gizlilik kısmını geçiyorum, örneğin Windows 11'de sorun yaşanıyorsa bir alt sürümü yani Windows 10'u kullanın. O da mı sorun yaratıyor? 8.1 sürümlerinden birini deneyin. Windows kapalı kaynak olmasına rağmen sizi performans tercihleri konusunda kısıtlamaz. Kullanım şeklinize göre bunu zaten kendiniz özelleştirebiliyorsunuz. Riski kabul ettiğinizi söylemişsiniz, konuya bu şekilde cevap veriyorum ki yarın bir gün başınız ağrımasın.

İyi forumlar dilerim. ?

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,442
İnternette çok fazla yabancı kaynaklar olsun bizim bazı türk modcularımız olsun windows iso'ları düzenliyorlar. Tabii ki güvenlik açısından kimse "kendinden başkalarının" yaptıklarını windowsları önermez. Ben zaten bu önerileri dikkate almayacağım fakat başka arkadaşlar bu riski kabul edip öneri almak isteyebilirler. Bunun için siz hangi modlu sürümü kullanıyorsunuz ve hangisini öneririsiniz ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Benim öneri isteğim / sorum ise şu;

Kendi windows'umu en doğru şekilde nasıl modlayabilirim? W11 modlamak istiyorum. NTLite paralı olduğu için modlayamıyoruz. XML dosyaları gibi config dosyaları var, MSMG ise çok ilkel kalıyor. Hatasız sorunsuz çalışabilecek en hafif en hızlı performanslı windows modlama işlemini nasıl yapabilirim?
Sadece 8.1 kurun. Başka bir şey yapmayın.

ミスター・ローズ

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
127
atlas os kullanıyorum. bilgisayarım biraz daha hızlandı windows 10 a göre. ben zaten bayağı birşey indirmiştim bir yandan o yavaşlattı. atlası deneyeyim o hızlandırır bilgisayarı dedim ve hızlandı. boşta veriler şöyle kullanılıyor. tek sıkıntısı türkçe dil yok. ingilizce kullanırım dersen problem olmaz ama türkçe senin için önemliyse biraz sıkıntılı olabilir.

Ekli dosyalar

• veri2.PNG
    veri2.PNG
    31.4 KB · Görüntüleme: 28