Hadi SDN FORUMU DONANIM HABER SEVİYESİNE TAŞIYORUZ

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar shiftdelete.net'i donanımhaber seviyesine taşıyoruz gerek mobil uygulamalar gerek açılan konuların kalitesi gerek tasarım kullanım kolaylığı onlar kadar ünlü site yapacağız

Yardımcı olacağınız nereden yöneticilere mesaj yazabiliriz

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Boş yapma kardeş burayla ile orası kıyaslanmaz bile.

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Nickine layık bi insansın donanimhaber çöp bi site adam kalem almak için bile konu açmiş

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Nickine layık bi insansın donanimhaber çöp bi site adam kalem almak için bile konu açmiş
Konuya yüzeysel bakılınca 200-300-1000 TL lik kalemler de var onun önerisini istemiş olamaz mı ? Kalem konusunu bilmiyorum eğer 2-3 TL lik birşeyse haklı olabilirsin.

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Donanım habere arada giriyorum ve hiç hoşuma gitmiyor. Burası daha hoş, onlar bize benzesin

barikat0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
donanimhaber Tapatalk uyumlulugu icin ugrasmayan bir site yönetiminden bir cacik olmaz

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Çoğu insan SDN'nin seviyesindrn gayet memnun. Bencr başka forumlara yönel.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Kardeş haklısın ama hiçbir zaman o seviyeye çıkamayacak burası. Orada ikinci el ürünler çok daha hızlı satılır, çok daha fazla çevrimiçi üye olur genelde. Ayrıca ne bileyim oradaki Dota 2, CS Go kulüpleri çok adam dolu. Toplanıp oyun oynuyorlar gıpta ediyorum. Bizim forumda orijinal oyun alan sayısı bir elin parmağını geçmez, orası dolu ve yaş ortalaması çok daha yüksek. Millet orada Ets2'de konvoy yapsın burada oyunu alan 10 kişi olsun ne diyelim, hiçbir zaman o seviyeye çıkamayacak burası. Modlar bile boş boş ergen muhabbetlerine giriyor daha ne olsun. Dn azından orada 17 yaşında çocuğu mod yapmıyorlar.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Aktiflik konusunda buradan kat kat üstünler. Her türlü ürünün kendi konu başlığı. Burada sadece belli başlı ürünlerin kullanıcı konuları var. Dh ne kadar kalitesi düşük kullanıcı barındırıyorsa bir o kadar da kalitesi yüksek bir kitlesi var.

marslan1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Donanım Haber Forum SDN Forumdan çok daha üstün. SDN incelemelerini sevdiğim için takip ediyorum Donanım Haberi Forum kısmı için.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Vahiy filan mı geldi kardeş? Üye olup direk bu konuyu açmışsın?

DH yi sadece Sıcak Fırsatlar için takip ediyorum. Eminim çoğu kişi de benim gibi yapıyordur :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Seviye konusunda kıyaslama yapmayalım. Sdn forumun kalitesi ortada. Daha da canlandıralım, daha iyi nasıl yapabiliriz? Gibi bir konu açılsaydı olurdu. Bu şekilde olmaz.

Kilit !..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...