Hadi ipucu 4 Aralık sorusu yayınlandı. Bugün saat 12:30'da canlı yapılacak Hadi ipucu sorusu "Demirlemiş gemilere yük götüren getiren, güvertesiz büyük tekneler" işaret edildi. Peki Demirlemiş gemilere yük götüren getiren, güvertesiz büyük teknelerin adı nedir? İşte, 4 Aralık Hadi ipucu sorusu cevabı

Hadi ipucu sorusu, Hadi ekibi tarafından sosyal medya üzerinden yayınlandı ve Demirlemiş gemilere yük götüren getiren, güvertesiz büyük tekneler işaret edildi. Canlı para ödüllü bilgi yarışması Hadi, AppStore ve Google Play üzerinden oynanıyor. Yarışma her gün saat 20.30'da, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ise 12.30 ve 20.30'da düzenleniyor. Katılımcılar canlı olarak sorulan sorulara cevap veriyor. 12 soruya da doğru cevap veren katılımcılar büyük ödülü aralarında paylaşıyor. İşte bugünkü saat 12.30'daki Hadi ipucu sorusu için demirlemiş gemilere yük götüren getiren, güvertesiz büyük teknelerin adı nedir?

HADİ İPUCU SORUSU VE YANITI 4 ARALIK

Hadi resmi instagram hesabı üzerinden yaptığı duyuruda;
Hadi bugün 12.30’da!
"Gemilerin özelliklerine ya da kullanım amaçlarına göre çeşitleri vardır. Bugünkü ipucumuz da bir gemi türünden geliyor. Kıyının açıklarına demirlemiş gemilere yük götürüp getiren, güvertesiz büyük teknelerin adını biliyor musun?" denildi.

HADİ İPUCU CEVABI: MAVNA


Kaynak: HT
 
Üst