Soru Hadi herkes kendi site adresini bu konu başlığı altında yazsın

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Forum siteleri olanlar hariç! Reklam olmasın...

Site sahibi adını yazarsa güzel olur. Biraz da sitesini tanıtır bir yazı yazarsa iyi olur. :D Resim paylaşmayı da unutmayın, videosu varsa onu da paylaşın.

Hadi bakalım, kolay gelsin... Bakalım en güzel siteyi kim yapmış?!

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam forum niye kapandı
Yeni Adminimiz forumun istenilen seviyeye gelememesi üzerine bu kararı aldı, bir de hem iş hem de foruma yeteri kadar zaman ayıramıyorduk... Teşekkür ederim ayrıca, forumumuzu hatırlayan az sayıda üyemizden biri idin değil mi ? :)

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Yeni Adminimiz forumun istenilen seviyeye gelememesi üzerine bu kararı aldı, bir de hem iş hem de foruma yeteri kadar zaman ayıramıyorduk... Teşekkür ederim ayrıca, forumumuzu hatırlayan az sayıda üyemizden biri idin değil mi ? :)
Hocam kapandığını 15 saniye önce öğrendim ve bu beni üzdü. Keşke geri açsanız.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Yazık olmuş hocam
Daha çok tanıtılabilseydi aktif kullanıcı sayısı artardı
Şu sıralar sdn de kullanıcı kaybetti aktif kişi sayısı az

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam kapandığını 15 saniye önce öğrendim ve bu beni üzdü. Keşke geri açsanız.
Eğer günün birinde forumu açmak için karar kılarsak eğer çok daha işi bilen, yetenekli takım arkadaşları ile açmak istiyoruz; yazılım ve kodlamaya hakim ve site idare edebilecek arkadaşlarımız olursa ve zaman ayırabilecek yetenekli adminlerimiz olursa yani... Çünkü bir işi yapacaksak en iyisi için hazır olmalıyız. :)

Biz hazır değildik ve site başarısız oldu ama kıymetli bir tecrübe olmuş oldu. Bi dahaki sefere daha profesyonel olmamız gerek :)