Hadi artık!

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Kulüpler serbestlik istiyor, yıldızlar bekliyor. Ancak federasyonun yabancı konusunda kararını bir türlü açıklamaması herkesin elini kolunu bağlıyor.

Kulüpler Birliği’nin sınırın kalkmasını istediğini açıklamasından sonra bu talebe sıcak baktığı belirtilen Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’un pazartesi günü kararını vereceği bildirildi. Transfer politikalarını çıkacak sonuca göre belirleyecek olan kulüpler, federasyona baskı yaparken, Ulusoy’un da 25-26 Haziran’daki mali genel kurulda sorun yaşamak istemediği biliniyor.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/SuperLig/HaberDetay.aspx?hId=442073

Bencede artık avrupada diğer takımlarla eşit şartlarda mücadele edebilmemizin önü açılmalı , herkes ne yapıyorsa bizde onu yapmalıyız.
 

Greencher

Öğrenci
Aslinda bir bakima dediginiz gibi fakat boyle bir sey oldugu takdirde TUrk futbolumuzun gerilemesi icin sebepler cogalacaktir.Neyse bakalim aslinda kuluplerin onunun acilmasi ulke tanitimi icin buyuk avantaj saglayacaktir..
 

RuNaL

Dekan
Emektar
arkadaşım dünyanın önde gelen liglerinde futbolcu sınırlaması yok ama adamlar her kupaya katılıyorlar ve büyük yıldızlar yetiştiriyorlar
 

Greencher

Öğrenci
Evet buyuk yildizlar yetisiyor ama bir bakalim simdi diyelim ki sinir yok..

Bizim takimlarimizin cogu 11 kisi yabanci oynacaktir ee boyle oluncada nerde bizim Turkler...?? Oynamaya bile vakit bulamaycaklar..
 

Benzer konular

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst