Hacklenen Facebook Hesabınızı En Kolay Yoldan Nasıl Geri Alabilirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Merhaba arkadaslar, bu videomda ele gecirilen facebook hesabinizi en kolay yoldan nasil geri alacaginizi anlattim.Facebook'un olusturdugu yeni bir sayfa sayesinde, ele gecirilen hesabimizi kurtarmamiz oldukca basit duruma getirilmis. Iste bu yeni sayfa ve detaylar: (ilk ve sadece shiftdelete.net ' te yayınlanmaktadir..)

[video=youtube;IatAgnFCoWE]http://www.youtube.com/watch?v=IatAgnFCoWE[/video]

tugayucan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgilendirme için teşekkürler umarım bu konuda sıkıntı çeken arkadaşlara yardımcı olur

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@octavarium merhaba :) . Ya benim facebookum kitlendi. Bir ara sürekli şifre değiştirdiğim için kitlendi. Açamıyorum. Kod gönderiyorum epostama, şifreyi degiştiriyorum ama olmuyor. Açarken hep kitlendi diyor ve 24 saat sonra deneyin diyor. 24 saat sonra deniyorum olmuyor, gene aynı şeyi söylüyor...

Nasıl açabilirim facemi ?

Konuyla ilgili bilgisi olanlar lütfen yardım edin :) Teşekkürler şimdiden... :thumbup1:

hargun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi hesabı hackleyen kişi elbette ki e-posta şifreni de değiştirmiştir değil mi :)

"Bir başkası şifreni biliyorsa, Facebook hesabına erişebilir. Facebook hesabını güvene almak için, Facebook'ta onayladığın e-posta hesaplarının şifrelerini değiştirmen gerekmektedir." diyor facebook

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
şimdi hesabı hackleyen kişi elbette ki e-posta şifreni de değiştirmiştir değil mi :)

"Bir başkası şifreni biliyorsa, Facebook hesabına erişebilir. Facebook hesabını güvene almak için, Facebook'ta onayladığın e-posta hesaplarının şifrelerini değiştirmen gerekmektedir." diyor facebook

Gunumuzde artik hesaplar sifre degistirilmeden hackleniyor.Guvenlik bultenlerini okuyorsaniz bunu da biliyorsunuzdur.Facebook'un dedigine katiliyorum dogrudur ama bunu da belirtmek gerekir.

Herkese yorumlari icin tesekkur ederim.:)

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda beni takan yok sanırım. TEŞEKKÜRLER herkese... ! Üstte yardım istedim kimse takmıyor.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
o sallamamkla ilgili değil , bilmemekle ilgili :)

bilen birileri olsa yazardı illaki bişeyler , benim açtığım çoğu yardım konusu cevapsız kalmıştır örneğin :)

illa her yazdığın cevaplanacak diye bir kaide yok değil ama ? :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Bu yöntemle aslında gıcık olduğunuz birinin hesabını bile kitleyebilirsiniz. :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadaslar yenı bı makına aldım face girişe girio her şeyi yazıom ama olmuyor yazılı face book cıkıyor ne yapa bilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaha bn bunları yapıom ama hala olmuo hesabınız geçici olarak kitlendi diyor

arzucapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tür faydalı bilgileri paslastığınız için tesekkur ederım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar bişey dicem ben sürekli giriyorum deniyorum ama yinede hesabını güvene al çıkıyo yapıyorum gene bişey yok e-postamada gelen bir mailde yok bana yardım edebilirmisiniz ? tşk.

S

SDN Okurum

SDN Okuru
Ya ben bir linke girdim sonra başka biri daha girmeye başladı faceme e posta mi da değiştirdim defalarca ama hala girebiliyor ne yapmam gerekiyor bana yardım edebilir misiniz