Hackintosh İle İlgili Garip Olay Bu Nasıl Olabilir ?!?!?!?

Bu konuyu okuyanlar

Aducat

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Şimdi ben windows ile macOS DualBoot yapıyordum usbyi çıkarınca windows'tan boot ederdi. Usb ile macOS boot ederdi. Sonra macOS Açıktı canım sıkıldı Windows'u açcaktım. Yeniden Başlattım bana *boot04af error* verdi. bu sorunu çözdüm çözümü windows setup cmd diskpart kısmından windows kısmını active yaptım. Sonra macOS'a bakcaktım o var mı diye usb taktım sadece krurulum diskini gördü macOS kurulu diski görmedi bende dedim bi anormallik var diye kurulum diskinden başlattım sıkıntı yoktu. Disk izlencesine geldim macOS diski gözükmüyordu. Windows'u boot ettim bana mavi ekranda boot error verdi enter'e bastım sonra boot etti açtım. Win + R ile diskmgmt.msc yazdım birde ne görem gelmiş içinde ödevlerim olan disk bölüntüsünü silmiş!

BU ARADA KONU BAŞKA YERE AÇILMIŞ MACOS OLARAK DEĞİŞTİRİRSENİZ İYİ OLUR

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Bu Boot Camp olayından benimde başım yanmıştı.Windows kısmı kendi kendine bozulmuştu işin kötü yanı sistem otomatik windows başlıyor her yolu denesemde MacOs kısmına geçiş yapamıyordum.Destekle görüşmemde oda herseye denettirdi ve olmadı . En sonunda onarım ayarlandı ve verdikleri kargo ile cihazı yollamıştım.Cihaz bana geri geldiğinde Bootcamp iptal edilmişti ancak Disk izlencesinde Windows kısmı duruyordu 120 gblık yaklaşık ve bu bölüntüyü de silemiyordum.Nasıl halledildiğini hatırlamıyorum ama 1 hafta bununla uğraştımı bilirim.Bir daha para verseler Bootcamp işine girmem