Hacı Gedikli Vefat Etti

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Hacı Gedikli vefat ettiAnkara'nın manevi büyüklerinden Muradiye Vakfı'nın kurucularından Hacı Gedikli, 85 yaşında hayatını kaybetti.

Aziz Mahmud Hüdai Vakfı Ankara muhibbii, ayrıca Ankara'da başta Muradiye Vakfı olmak üzere pek çok vakıf ve derneğin kurucusu olan Hacı Gedikli 85 yaşında hayatını kaybetti.

Hacı Gedikli bir süredir hastanede tedavi görüyordu. Gedikli, Ankara'nın 'manevi büyüğü' olarak tanınıyordu.

Hacı Gedikli'nin cenaze namazı yarın öğle namazına müteakip Ankara Mahmut Sami Ramazanoğlu Külliyesi’nde kılınacak


MEDYA PLATFORMU'NDAN HACI GEDİKLİ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Medya Platformu Hacı Gedikli'nin vefatı ile ilgili bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Mesajda, "Ramazanoğlu Mahmud Sami (Ks) Efendi ve Musa Topbaş (Ks) Efendilerinin mümtaz talebeleri Aziz Mahmud Hüdaii Vakfı Ankara Muhibbii Muhterem Hacı Gedikli Ağabey Hakk’ın Rahmetine nail olmuşlardır.

Ankara’da başta Muradiye Vakfı ve Sami Efendi Vakfı olmak üzere pek çok vakıf ve derneğin kurulup hizmet etmesine vesile olan, gönül insanı, hizmet insanı, asırlık Osmanlı Çınarlarından, Ankara’nın manevi mimarlarından ve önderlerinden Muhterem Hacı Gedikli Ağabey Hakk’ın Rahmetine nail olmuşlardır. Medya Platformu Derneği olarak Cenab-ı Hakk’tan rahmet ve mağfiret temenni eder; başta aile yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diler. Sabırlar niyaz ederiz." denildi.

Kaynak : http://www.haber7.com/haberDetay.php?id=1201564
 

ErwinSmith

Rektör
Onursal Üye
Kendisi benim okudugum muradiye fen lisesinin de vakfinin kurucularindandi cenazesi bugun oglen kalkti Allah rahmet eylesin
 
Üst