Haber7.com

Bu konuyu okuyanlar

gurcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence gayet güzel ama reklamlar gerçekten çok fazla

2003mst

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kalın yazı kullanmak yasak demişsiniz
ya niye he niye benim çanım kalın kullanmak isterse kullanırım ya eğer madem yasak kaldırın bu kalın yazıyı kimse yazmasın o zaman insanları niye kısıtlıyorsunuz ya gıcık oluyorum büyük harfle başla sonra küçük harfle devam et oooo bide domanayım isterseniz töbe töbe (gerçi ben bütün kurallara uyarım ama isterseniz araştırın )

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
2003mst dedi ki:
ya niye he niye benim çanım kalın kullanmak isterse kullanırım ya eğer madem yasak kaldırın bu kalın yazıyı kimse yazmasın o zaman insanları niye kısıtlıyorsunuz ya gıcık oluyorum büyük harfle başla sonra küçük harfle devam et oooo bide domanayım isterseniz töbe töbe (gerçi ben bütün kurallara uyarım ama isterseniz araştırın )

Gıcık oluyorsan girmee ala ala :) :)

Tamamını kalın harfle yazamassın bu bir kural madem uyuyorsun madem yazmıyorsun o zaman sus. Çok yazmak istiyorsan öle başka sitelere gidebilirsin. Ayrıca bunun yeri burası da değil. Gider Öneriler kısmına bunu önerirsin alaa alaa ... Herşeyin bi yeri zamanı var dimi ama ;)

ismailucar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nefret edilen siteler başlığı altında açılmış bu konu :D
ama öve öve bitiremediniz...
biri tarafsız diğeride dğru haber yapıyo demiş geri kalanıda katılıyorm en önemli faktör demiş :D :D
acıyorum size yazık ya :DD
burda iki başlık acılmış burası nefret edilenler bölümü
onun için bi gidin diğer başlık altında devam edin ya :D

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şimdiki tasarımı öncekilere göre düzgün fakat hep aynı tema üstünde yoğunlaşıyor bendaha çok şey bekliyorum

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
2003mst dedi ki:

Domanmak diye bir eylem olsaydı yap derdik ama o domalmak oluyor.Ayrıca zaten Türkçe'de cümleye büyük harfle başlanır küçük harfle devam edilir.Biz de burda Türkçe konuştuğumuza göre domalacak bir şey olduğunu sanmıyorum...
:D

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Mehmet dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
haber7.com da en sevmediğim şey haberlere çok dinsel yaklaşmaları.Haber içeriklerinde çok dinle ilgili şeyler var.Yani tecavüz haberi veriyorsa habere Allah senin belanı versin günahtır yazıktır gibiye gelecek kelimeler koyuyorlar yorumcularda aynı..
elbetteki dinsel yaklaşım tarzı gözden kaçmıyor
ne kadar da tarafsızız deselerde mutlaka ama mutlaka bir tarafı destekliyor tabii bu bütün haber kanalları ve siteleri içinde geçerli
isteyen internethaber.com'a isteyen de haber7.com'a girer tabiki hangi tarafta ise

internet.... noktalı yerı doldurun haber olsun spor olsun oldukca verımlı sıteler. Ama onlar da haber7 tarafına daha yakın karsıt gorus ıcın haber3 tavsıye edebılırım bır nebze.. Ama haber7 nın aclıgını anlamıs degılım reklamlardan sıte acılıncaya kadar makıne aglıor.
Ve tabıkı sectıklerı haberler sureklı tek taraflı haberler. Yanı zaten senın okuyucun senın gorusunde yorum denen bısı var okuyucuyu bırak okusun da yorumunu yapsın. Ama yok nerdee elektrık zammını bıle yazamadılar ! Yazdılarsa da orduya b.k atan haberlerin puntosunda yazmadılar cunku ben goremedım. Ordu hakkındakı haberlerıyse gozume gozume sokuyorlar. Taraf tutmanın da bır adabı olmalı !!!

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
haber 7 yi takip ediyordum. Ama reklamlardan gına gelmişti. Artık guncel.net ve timeturk ü takip ediyorum

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Haber7 nin 2 özelliği yüzünden illallah demiş ve her gün kırk site gezsem de oraya uğramamış biriyim..
Bir: Reklam bannerlerinin abartılı saçmalığı..
İki: Tarafsızlığı çoktandır boşlamış olmaları.. Örneğin kırk tane sitede x haber yer alabilir, ama hükümet veya onun üyelerinden herhangi biri veya o siyasi parti hakkında negatif bir yorum içeriyorsa o haberi haber7 sitesinde zinhar bulamazsınız..

Sırtını dayadığı gruba yanlış yapmama refleksi diyebilirmiyiz buna? Dedik bile ;)

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Haber okumak istiyorsan www.korsanhaber.com reklamsız Ve sunuda eklemek istiyorum ekmek parası pesinde insanlar o yüzden o reklamlar orda.

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hatta bazen söz konusu sitede haber içeriğine ait resimler görüntülenmiyordu, bende mail atmıştım daha sonra bu sorunları çözdüler, ancak firefox için flash player dan kaynaklanan bazı problemlerin olduğu doğru

spandauer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesajını okuduktan sonra bi bakayım dedim; dediğin kadar da abartılı reklam göremedim.

bana sorarsanız haber için en iyi adres SAMANYOLUHABER :)

turkuaz63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samanyoluhaber her konuda iyi gerçekten.içerik ve reklam konusunda.haber7 de son zamanlarda tasarımını düzelttikten sonra düzelmeye başladı.bir ara berbattı.şuand gayet iyi..

not: reklamsız site olmaz.düzenli reklam yerleşimi sağlamış site olur..