Güvenlik yazılımları kampanyaları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lDword

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunlarda benden olsun :chef:

Antivirus & Internet Security

Kaspersky Internet Security 3 Aylık Tam Sürüm Lisans İçin Buradan (Herkese Aynı Seri No Veriliyor )

Bitdefender Internet Security 3 Aylık Tam Sürüm Lisasn İçin Buradan

Trend Mıcro Internet Security 3 Aylık Tam Sürüm Lisasn İçin Buradan ( Adresi Internet Explorer da açın ve ilk etapta dil olarak Ingilizce'yi seçin)

Antispyware

Webroot Spysweeper 5.5 6 Aylık Tam Sürüm Lisans İçin Buradan

Ashampoo Antispyware v2 Tam Sürüm Lisans için Buradan

Bir sakıncası yoksa linkleri aldığım kaynağı da vermek isterim : Doctus.org Kampanyalar Bölümü

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Rising Antivirus 2008+Antispyware+Firewall 6 ay kullanım süreli tam sürüm!!!:yes:

Son zamanlarda hızla çıkış yaptığını gözlemlediğim, bizzat bilgisayarıma kurup yüksek derecede faydasını gördüğüm Rising Antivirüs 2008+Antispyware+Firewall'ı tüm kullanıcılarla paylaşmak isterim, üretici tam sürüm olarak 6 ay kullanım süresi kampanyası yapmış, programın arayüzü bariz şekilde zevkli ve kolay bir kullanım kolaylığı sağlamış, tarama teknolojisi çok iyi, bilgisayarı hiç kasmıyor kur ve unut türünden bir yazılım şiddetle tavsiye ederim.

(Linkte 6 aylık kullanım talep formu belirecektir, doldurun ve gönderin mailinize download linki gönderilecek)
Ücretsiz Rising Talep Formu
Kampanyalar bölümüne eklendi.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bitdefender 2009 1 yıllık kampanya

Önce buraya giriyoruz. Site çince olduğundan kendi linkini ve translate edilmiş linki, siteye kayıt olmanız gerekiyor.

http://sd.360.cn/trial.html

http://translate.google.com/translate?u=http://sd.360.cn/trial.html&hl=en&ie=UTF-8&sl=zh-CN&tl=en

indir > http://download.bitdefender.com/windows/installer/en/bitdefender_antivirus.exe

En aşağıdaki Sign Up Now Account 360 a tıklıyoruz.Sonraki pencereden gerekli yerleri dolduruyoruz.Kayıt bittikten sonra hemen sonraki pencerede lisans numarısını verecektir, onu kaydedin, 1 yıllık Bitdefender Antivirus 2009 sizindir.

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kaspersky ın süresi dolmuş sanırım :X Şimdi napıcamm

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
2 yılı aşkın süredir Kaspersky İnternet Security kullanıyorum gayet memnunu.

NaMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bitdefender adamlarınımı göndermiş sdnye :D

mhmtmtl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hakkaten haa :D Bitdefender'a güvenim yok.Bir kere yükledim bilgisayarım bir daha açılmadı yüklemez olaydım :(

bitdefender 5 para etmez gözümde. nedenlerini uzun uzun yazacak zamanım yok ama, kendisine zerre kadar güvenmiyorum. kalitesiz bir program.

aXXo

Doçent
Reaksiyon puanı
39
Kaspersky Club Türkiye olarak Kaspersky Türkiye (KasperskyTR) on Twitter twitter hesabımızdan bizi takip eden kullanıcılara her gün çeşitli hediyeler dağıtıyoruz. Her gün soracağımız sorulara doğru cevap verecek kişilere ücretsiz Kaspersky Ürünleri, sinema biletleri, Cebit 2010 Fuar davetiyeleri gibi çeşitli hediyeler dağıtıyoruz. 5 Ekim'e kadar devam edecek bu hediye yağmuru kampanyası ile ilgili her gün sizleri KasperskyTR hesabımızdan bilgilendireceğiz.

Ayrıntılar için .
Kaspersky Club Türkiye Twitter'dan Hediyeler Dağıtıyor!

oddy2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar arkadaslar,

Bir suredir forumlara bakiyorum ancak maalesef VIPRE Premium 4 hakkinda pek birseye rastladigimi soyleyemem.
Arkadaslar herhalde yaklasik 20 antivirus denemisidir, herbirinde her turlu testi yaparak. Bunlarin icinde BitDefender,Kaspersky,Avira,Avast,Comodo,Norton vs.vs. var yalniz butun bunlarin disinda son derece degisik bir motor kullanan VIPRE butun bu saydigim antiviruslerden daha etkili veya en az Kaspersky kadar etkili. Ancaaakkk cok onemli bir husu var ortada Windows kullanicilari icin. O da " Antivirusum bilgisayarimin performansini nasil etkileyecek? " VIPRE 4u digerlerinden ayiran ozelligi iste burada ortaya cikiyor. Gerekli ayari ( Asagida acikladim ) yaptiktan sonra bilgisayarinizda bir antivirus calisiyormu calismiyormu hic anlamamaniz. VIPRE sistemi hic ama hic yavaslatmiyor. Yaklasik 2 yildir VIPRE kullaniyorum ve elimden herhalde abartisiz binlerce program gecmistir ve VIPRE bunlar icinde tek para vererek aldigimdir. Yillik 35 dolar gibi cüzi bir rakama 1 yillik dunyadaki en guzel guvenlik sistemini aliyorsunuz.

Yalnizca bu bilgiyi sizlerle paylasmak istedim yoksa VIPRE dan herhangi bir gelirim yok :)

Uyarilar; VIPRE yi kurduktan sonra SETTINGS bolumunde ACTIVE PROTECTION seceneklerinde CHECK FILES WHEN THEY ARE OPENED OR COPIED bolumu secili ise iptal ediniz, merak etmeyin guvenliginiz ayni sekilde devam edecek. Bir bucuk yildir bu sekilde kullaniyorum. Bir cok forumu gezmistim ve bu tavsiye VIPRE calisanlari tarafindan yapiliyor. Aksi taktirde sistemin basinda CPU nun yarisini yiyor.

Bir ay bedava denemek icin;

http://www.sunbeltsoftware.com/Home-Home-Office/VIPRE-Antivirus-Premium/

Cok ama cok cok ama cok memnun kalacaginizi bildirmek ister simdiden tesekkurleriniz icin Rica ederim :)

---------- Post added at 04:46 ---------- Previous post was at 04:40 ----------

BitDefender Guvenlik acisindan harika bir program ( hatta butun antiviruslerden daha guvenilir belki ) ancak bilgisayari o kadar cok koruyor ki kullanici bile kullanamiyor bilgisayari, yani bu da bitdefenderi en boktan guvenlik sistemi haline getiriyor bence. Kisaca haklisin dostum :)

---------- Post added at 04:51 ---------- Previous post was at 04:46 ----------

Internet Guvenlikleri Programlari Uzerine

Selamlar arkadaslar,

Bir suredir forumlara bakiyorum ancak maalesef VIPRE Premium 4 hakkinda pek birseye rastladigimi soyleyemem.
Arkadaslar herhalde yaklasik 20 antivirus denemisidir, herbirinde her turlu testi yaparak. Bunlarin icinde BitDefender,Kaspersky,Avira,Avast,Comodo,Norton vs.vs. var yalniz butun bunlarin disinda son derece degisik bir motor kullanan VIPRE butun bu saydigim antiviruslerden daha etkili veya en az Kaspersky kadar etkili. Ancaaakkk cok onemli bir husu var ortada Windows kullanicilari icin. O da " Antivirusum bilgisayarimin performansini nasil etkileyecek? " VIPRE 4u digerlerinden ayiran ozelligi iste burada ortaya cikiyor. Gerekli ayari ( Asagida acikladim ) yaptiktan sonra bilgisayarinizda bir antivirus calisiyormu calismiyormu hic anlamamaniz. VIPRE sistemi hic ama hic yavaslatmiyor. Yaklasik 2 yildir VIPRE kullaniyorum ve elimden herhalde abartisiz binlerce program gecmistir ve VIPRE bunlar icinde tek para vererek aldigimdir. Yillik 35 dolar gibi cüzi bir rakama 1 yillik dunyadaki en guzel guvenlik sistemini aliyorsunuz.

Yalnizca bu bilgiyi sizlerle paylasmak istedim yoksa VIPRE dan herhangi bir gelirim yok :)

Uyarilar; VIPRE yi kurduktan sonra SETTINGS bolumunde ACTIVE PROTECTION seceneklerinde CHECK FILES WHEN THEY ARE OPENED OR COPIED bolumu secili ise iptal ediniz, merak etmeyin guvenliginiz ayni sekilde devam edecek. Bir bucuk yildir bu sekilde kullaniyorum. Bir cok forumu gezmistim ve bu tavsiye VIPRE calisanlari tarafindan yapiliyor. Aksi taktirde sistemin basinda CPU nun yarisini yiyor.

Bir ay bedava denemek icin;

http://www.sunbeltsoftware.com/Home-...virus-Premium/

Cok ama cok cok ama cok memnun kalacaginizi bildirmek ister simdiden tesekkurleriniz icin Rica ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...