Guti bir erkekle dudak dudağa!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
519
Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti, canlı yayında bir erkekle dudak dudağa öpüşürken görüntülendi. Dün gece Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Telegol programında ekrana gelen bu görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü.

Telegol programında hararetli tartışmalar sürerken bir yandan da Beşiktaşlı futbolcuların İnönü Stadı'ndan ayrılışı ekranlara getirildi. Kameraların Guti'ye yöneldiği esnada İspanyol futbolcu, bir erkek arkadaşı ile dudak dudağa öpüştü.

[SDNTV3]http://video.haber7.com/video_contents/01112010101217.flv[/SDNTV3]

Vatan

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,882
İyi oynasın da kimle napıyosa yapsın :D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
230
Zaman kötü , kolla Guti :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
490
istediği gibi öper kişisel tercihidir :) yadırgayamazsınız. dinimizce uygundur değildir o ayrı ahlaki değerler olarak size terstir ona değil :)
guti savunuyorum seni destek çık :D

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Fenalıklar :D gutiyide türkiyeden atarlar böyle giderse :D

Reaksiyon puanı
2,081
Hiç gönderemeyiz kusura bakmayın isterse kelepçe partisi yapsın :D
Beşiktaşlılık duruşu budur :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
62
tabiki de normal :) bir kişi hemcinsine meylediyorsa bu içinden gelen bir şeydir. nasıl siz karşı cinsinizden duygusal ya da cinsel manada etkileniyorsanız hemcinsinizden de etkilenebilrsiniz. bence ikisi aynı şey. sonradan olunabilen bir şey değildir eşcinsellik kişinin içinde vardır. ha günahtır sevaptır bilemem ama kmse bu durumdan ötürü yargılanamaz :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
32
tabiki de normal :) bir kişi hemcinsine meylediyorsa bu içinden gelen bir şeydir. nasıl siz karşı cinsinizden duygusal ya da cinsel manada etkileniyorsanız hemcinsinizden de etkilenebilrsiniz. bence ikisi aynı şey. sonradan olunabilen bir şey değildir eşcinsellik kişinin içinde vardır. ha günahtır sevaptır bilemem ama kmse bu durumdan ötürü yargılanamaz :)
Avatarda yazanı mı yanlış anladım yoksa yorumla avatar çelişkili mi?

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
5
findukfaresi bunun günah mı,sevap mı olduğunu bilemeyecek kadar din cahili olamazsın! lut kavmini duymayanınız yoktur herhalde. eşcinsellik SAPIKLIKTIR ve bunu normal bir davranış gibi göstermeye kimsenin hakkı yoktur.o kişi hastadır,tedavi edilmelidir.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
62
findukfaresi bunun günah mı,sevap mı olduğunu bilemeyecek kadar din cahili olamazsın! lut kavmini duymayanınız yoktur herhalde. eşcinsellik SAPIKLIKTIR ve bunu normal bir davranış gibi göstermeye kimsenin hakkı yoktur.o kişi hastadır,tedavi edilmelidir.

madem hastalık o zaman neden günah?

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
62
Avatarda yazanı mı yanlış anladım yoksa yorumla avatar çelişkili mi?

hayır hiç tezat bir durum yok. insanların sırf ahlaksızlık diye düşünerek öldürdükleri trans ve eşcinsel bireylerle aslında ne kadar ahlaksızlık yaptıklarından bahsediyorum. eşcinsellik günahsa eğer onları öldürmek daha büyük günah değil midir?

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
5
madem hastalık o zaman neden günah?

kelime oyunları yapmayalım lütfen. akli melekeleri yerinde olduktan sonra herkes yaptığından mesuldür.her psikolojik,ruhi sorunları olan deli değildir ki,günahtan muaf tutulsun. sadece mecnunlar günahtan beridirler. elin adamına sarkacak kadar aklı olan,duygular hisseden kendisini hasta kabul edecek,tedavi yollarını arayıp bulacak.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
62
günah olduğuna karşı çıkmıyorum hastalık olduğuna karşı çıkıyorum ben.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
5
günümüzün tabiriyle diyorum hastalık,doğrusu sapıklık.kesin olan birşey var normal,insan fıtratına uygun birşey değil.uygun olsaydı YÜCE YARATANa.c yasaklarmıydı?

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
351
bizene ya tercihlerinden insanların öbür dünyada hesap verilecek nasılsa

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14

Yoksa sizde boyle bir duygu var mi ? :devil:

Guti daha oncede boyle bir resimle yakalanmisti, bu yuzden transfer durdurmustuk sonra yalan olduyunu aciklamisti kiz kardesiymis demisti, simdi ise baktiysaniz sonra dudaklarina dokundun sanki yanlislikla oldu !
Ben Besiktas'li olarak, boyle birsey yaptiysa isteyerek , escinselse yani Besiktas'mizda gormek istemezdim ama inanmiyorum ki escinseldir :).

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
161
neyseki sahalarda bunları görmüyoruz golden sonra gutıyle nıhatın opustugunu dusunsenıze :D:D:D

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Yahu anlamıyorum ben. İnsanların özeli nden konuşuıluyor. Yaptığı işe bakarım ben. Adam oynuyo mu oynuyo ne yaparsa yapsın banane.

Arda olayında da aynı şeyler vardı. Medyanın tavrı aynı ne yazık ki.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
551
Beşiktaşlıları görelim " hepimiz gutiyiz" puhahaha

Son mesajlar