Gururluyum, Sevinçliyim SDN'liyim

Bu konuyu okuyanlar

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar beni tanıyanlar veya hatırlayanlarınız vardır. Uzun süredir SDN foruma yazı yazmama rağmen yakından takip ediyordum. İşimden gücümden eden bir alışkanlık olan foruma girmemek için uzun süredir tedavi görüyordum. Tedavi başarısız oldu :)

İşin şakası gel gelelim neden gururlu ve mutlu olduğuma.Öğrencilerimden ve arkadaşlarımdan SDN 'yi duymamın dışında birde televizyonda bilgisayarla ilgili bir programıizlerken tanıtılan programların hepsinin yakın zamanda SDN de tanıtıldığını farkettim. AAA ben bu programları biliyorum demeye kalmadı "Google desktop" tanıtımı yapılırken farkettim ki desktopı gösterirken SDN ile ilgili bir sürü konu vaay dedim meşhur olmuşuz.Daha sonra programın içerik sağlayıcısı bölümünde TROY'u görünce emin olun acayip sevindim. Sanki site benim miş gibi bu bizim sitenin programı diyecek kadar keyiflendim bunu da sizinle paylaşmak istedim.

Teşekkürler ve başarılar...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Hocam nerelerdesin sen yaa. Merak ettim hakkaten ben seni. Sonra bi an düşündüm acaba forumdan atmışmıydım diye (çok kişi atınca unutuluyo tabi :p ) atmadığıma emin olunca tekrar endişelenmeye başladım :D

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Atmadığına nasıl emin oluyorsun?Ben şüpheliyim :)

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Oooo hocam hoşgeldin. :D Bu arada İstanbul buluşması yapılacakmış, buluşmalardaki resimlerde senin olmayacağını düşünmek... Aman aman kalsın. :D

Bol bol kafga ederiz artık :p

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
sdn li olupta gurur duymayan var mı ki 8)

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Downsat dedi ki:
Oooo hocam hoşgeldin. :D Bu arada İstanbul buluşması yapılacakmış, buluşmalardaki resimlerde senin olmayacağını düşünmek... Aman aman kalsın. :D

Bol bol kafga ederiz artık :p
Bensiz olur mu hiç bana mutlaka özel mesaj atın kaçırmak istemem.
pesimist canım benim beni daha göndermedin :)))

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Hoşgeldin. Aramızdaki en değerli üyelerden biri sensin. Çünkü sen bir öğretmensin. Sana burda faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.

Bu arada hangi program bu :)

Benim neden haberim yok bakiim

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Troy dedi ki:
Hoşgeldin. Aramızdaki en değerli üyelerden biri sensin. Çünkü sen bir öğretmensin. Sana burda faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.

Bu arada hangi program bu :)

Benim neden haberim yok bakiim
Bence rüzgarlı bir program ;)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
RuNaL dedi ki:
sdn li olupta gurur duymayan var mı ki 8)

Olamaz zaten. 8)

Belirtmeden geçemiyeceğim başlık harika olmuş. ;)
( Gururluyum, Sevinçliyim, SDN'liyim )

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Aaa Bilişim Rüzgarı.

Ya o programa daha fazla katkıda bulunabiliriz aslında ama maalesef bazı problemler var onu aşamadık. İnşallah aşarız ve o programa daha fazla içerik sağlarız.

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
merhaba arkadaşlarrr :)mustekin hoşgeldiniz :)
umarım her şey çok güzel olur :)

Troyla bende gurur duyuyorum :) Allah yolunu açık etsin... :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
isot dedi ki:
Hepimiz sdn'yiZ:))

Budur ya. Allah göstermesin ama her an her şey olabilir. SDN'in Telekom tarafından kapatılması durumunda ne olacağını düşünemiyorum.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Troy dedi ki:
isot dedi ki:

Budur ya. Allah göstermesin ama her an her şey olabilir. SDN'in Telekom tarafından kapatılması durumunda ne olacağını düşünemiyorum.

neden öyle bişey olsun ki allah göstermesin hem

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
RuNaL dedi ki:
Troy dedi ki:
isot dedi ki:

neden öyle bişey olsun ki allah göstermesin hem

Allah Korusun. Nereden çıktı şimdi bu ya kapatılma telekom felan. :(

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Töbe yareppi.

Neyse demedim ben tamam :'(

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Troy dedi ki:
Töbe yareppi.

Neyse demedim ben tamam :'(

deme böyle şeyler sende sanki varya sanki site sabı değilsin alla alal

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Troy dedi ki:
Aaa Bilişim Rüzgarı.

Ya o programa daha fazla katkıda bulunabiliriz aslında ama maalesef bazı problemler var onu aşamadık. İnşallah aşarız ve o programa daha fazla içerik sağlarız.
Sadece bir tahmin.Çünkü sitesinde bilindiği üzere SDN'nin izle-öğren videoları var ordan şeyettim.mustekin de onaylarsa tam süper olacak ;)

İlk gördüğümde "Allah Allah ben bu izle-öğren ikilisini bir yerden hatırlıyorum ama..."demiştim sonra bi baktım... 8)

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
Troy dedi ki:
Aaa Bilişim Rüzgarı.

Sadece bir tahmin.Çünkü sitesinde bilindiği üzere SDN'nin izle-öğren videoları var ordan şeyettim.mustekin de onaylarsa tam süper olacak ;)

İlk gördüğümde "Allah Allah ben bu izle-öğren ikilisini bir yerden hatırlıyorum ama..."demiştim sonra bi baktım... 8)
evet dediğin program mehtap tv de çıkıyor.
Bunun dışında hala unutulmamış olmak güzel bir şey teşekkürler

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Mehtap TV ile bi alakamız yok sanırım :)

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kanal konusunda yanılmışım sanırım tekrar rastladım orada troyun adı değil sadece bir ismi benzeyen biri varmış pardon :-[

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
heh şimdi oldu.

bu arada yakında bir tv kanalı ile anlaşacağız. şu ana kadar showtv ve trt'de gördünüz. bu sefer daha farklı bir kanalda görüşeceğiz kısmetse.

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
heh şimdi oldu.

bu arada yakında bir tv kanalı ile anlaşacağız. şu ana kadar showtv ve trt'de gördünüz. bu sefer daha farklı bir kanalda görüşeceğiz kısmetse.

Vaay yakışır...

aklayarar

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Troy dedi ki:
heh şimdi oldu.

İnş hayırlısı olur
Kanalda programdan yer varsa geleyim bende bi ısık tutarım olmadı PS/CS3 anlatırım :p

telekom kapatırsa siteyi bizde telekomu kapatırız :D yenı forumda bile baktıgımızda 12 Mayıs itibariyle 17,855 sadece üyesi olan bi site bunu ziyaretçileri v.s biz telekomu döveriz :-X :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
aklayarar dedi ki:
Troy dedi ki:
heh şimdi oldu.

İnş hayırlısı olur
Kanalda programdan yer varsa geleyim bende bi ısık tutarım olmadı PS/CS3 anlatırım :p

telekom kapatırsa siteyi bizde telekomu kapatırız :D yenı forumda bile baktıgımızda 12 Mayıs itibariyle 17,855 sadece üyesi olan bi site bunu ziyaretçileri v.s biz telekomu döveriz :-X :D

Sitemizin kapatılması söz konusu olmasa da Telekom için eylem planımız hazır. Demokratik bir şekilde kendi fikirlerimizi herkese duyurmak için bazı çalışmalarımız da var. Yeri geldiğinde ;)

pajero

Doçent
Reaksiyon puanı
23
gururlu sevinçliyim ayrıcalıklıyız :)