GÜNÜN FIKRASI! batman...

Bu konuyu okuyanlar

kırıkkalp

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biri nişanlı, biri metres hayatı yaşayan, biri evli 3 kadin konusurken erkeklerine fantezi yasatmaya karar verir, 3’u de ayni seyi giyecek ve ne oldugunu birbirine anlatacaktir, kiyafet siyah deri bustiyer, jartiyer ve siyah maske olarak secilmistir,
2 gun sonra bulustuklarinda once nisanli olan kadin anlatir: Deri bustiyeri giydim, jartiyeri taktim, maskeyi de takip nisanlima kapiyi oyle actim, beni gorunce 'sen benim hayatimin kadiniisn ' dedi ve butun gece birlikteydik Metres olan da 'ben de giyindim, maskeyi de takip, ustume bir pardesu gecirdim, onun ofisine gittim, iceri girip kapiyi kapatip pardesuyu actigimda hicbirsey demeden masaya uzandık ve butun gece birlikteydik' Evli olana donerler, o da anlatir 'Ben de cocuklari anneme yolladim, isiklari kistim, jartiyer ve deri bustiyeri giyip maskeyi taktim, kocama kapiyi oyle actigimda bana
'Selam Batman, bu aksam yemekte ne var?' dedi..

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kendisini babayiğit sanan bir adam kahvede otururken ensesinde bir tokatın inmesi üzerine büyük bir kızgınlıkla geri döner
Vay Bana ha?
diye vurmak için davranırken ensesine vuran adamın dev gibi birisi olduğunu görünce bozuntuya vermeden sorar:
-Bana bak! ciddi mi vurdun yoksa şaka mı yaptın?
İri adam kestirip atar:
-Ciddi vurdum nolacak ?

--İşte böyle söyle şakaya hiç tahammülüm yok da :)

Son mesajlar