Günün Bedava Yazılımı

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Windows kayıt defterindeki verilerde oluşan hataları düzeltip, bilgisayarınızın performansını artıran Premium Booster, bugünün bedavası.

Windows kayıt defteri altındaki veriler, kullanıldıkça hatalı hale gelirler ve bilgisayarınızın performansını ciddi anlamda etkilerler. Premium Booster, kayıt defterindeki tüm verileri tek tek kontrol ederek, hatalı olanları düzeltiyor. Boost Your PC tuşu ile, tek hamlede bütün kayıt defterinin yedeğini alıp, hataları düzeltebilen Premium Booster'ı, uzun süredir yeni Windows kurulumu yapmamış bilgisayarlara şiddetle tavsiye ediyoruz.

Clipboard011230284659.jpg

Oldukça kolay bir kullanıma sahip Premium Booster, bilgisayarınızı kendine getirecektir.

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 27 Aralık 2008 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Sıkıştırılmış klasöri içerisinden çıkan Setup.exe ile programı kurun. Kurulumdan sonra yine sıkıştırılmış klasörden çıkan Activate.exe ile programınızı aktifleştirin.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows Vista, XP, 2000, NT, Me, 98, 95
Ana Sayfa:Elcor Software
Dosya Boyutu: 4,59 MB
Yarınki Fiyatı:
26,95 dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.

Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Programı kurun daha sonra Activate.exe dosyasını çalıştırın. Yazılımınız etkin hale gelmiş olacaktır.

capslocksmith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programı kurun daha sonra Activate.exe dosyasını çalıştırın. Yazılımınız etkin hale gelmiş olacaktır.

ya işte sorun orda... çalıştırdım ama nedense olmadı.

bir sayfaya yönlendirdi, mail adresimi yazdım..mail geldi, gelen mailde;

""
You recently requested an email subscription to Giveaway of the Day. We can't wait
to send the updates you want via email, so please click the following link to
activate your subscription immediately:""

ve bir link vardı, linki tıkladım;

"
Email Subscription Confirmed!

""A message will be delivered to [email protected] if the publisher has produced new content on that day. No new content, no email for you.""

yazıyordu...(çarpılı yer mail adresim)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Size herhangi bir seri numarası verilmeyecektir. O dasyayı çalıştırdığınız zaman etkin hale geliyor.