Günün Bedava Yazılımı: StatPlus Full Download

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
140 Dolar değerindeki StatPlus yazılımı, sadece bugüne özel bedava. Ne işe yarar, nasıl indirilir, kurulur ve kullanılır? StatPlus ile ilgili tüm sorulara cevap veriyoruz.

StatPlus, Excel'e benzeyen bir arabirime sahip. Aslına bakarsanız Excel gibi işlevleri de var. en beğendiğimiz tarafı ise istatistikler üzerinden oluşturacağınız grafiklerin Excel'e göre çok daha fazla seçenekler sunması. Yazılımı kurmaya başlarken Türkçe seçeneğini de görünce "Oha falan olduk" ve kurulumu Türkçe bitirdik ama kurulduktan sonra Türkçe dil seçeneğini bulamayınca "Buraya kadarmış" diyerek üzüldük tabi. Bu yazılımı, öğrenci arkadaşlara, istatistikleri kullanarak etkili raporlar hazırlamak isteyen çalışanlara ve test sonuçlarını sitesinde daha güzel grafiklerle yayınlamak isteyen Berkin'e tavsiye ediyoruz.

Yakından Bakın

Büyük görüntü için tıklayın.

Nasıl Kurulur

:: Buraya tıklayarak yazılımın kurulum dosyasını indirin.
:: Sıkıştırılmış klasörü açın.
:: :: Açılan klasördeki "Setup.exe" dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamamlayın.
Klasör içerisindeki "Activate.exe" dosyasını çalıştırın.

Not: 64 Bit Windows Vista'da, yazılımı çalıştırırken 2 tane donk sesiyle birlikte hata penceresi alıyoruz ama yazılım yine de çalışıyor. Bu sorun bize özel de olabilir ama sizde de olursa "Vay ben görmedim, ben bilmiyodum, bana söylemediydiniz" demeyin.

:: Yazılım hakkındaki düşüncelerinizi ve teknik sorularınızı bu başlıkta paylaşın.

Bilgi için: GAOTD
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Program kurulduktan sonra dil dosyasında Türkçeleştirme imkanı varsa indirip Türkçeleştirebiliriz

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
imrancuhadar dedi ki:
Program kurulduktan sonra dil dosyasında Türkçeleştirme imkanı varsa indirip Türkçeleştirebiliriz

denedim de bulamadım ben web sitelerinde.

bu arada herkes beğendi demek yazılımı.

denemek isteyenler olursa hemen söyleyeyim, yarın saat 9'a kadar süreniz var. sonrasında paralı olacak yeniden.