Günlük koronavirüs tablosu

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Son 24 saatte koronavirüsü yüzünden 97 kişi daha öldü. Toplam ölü sayısı 1.198 oldu...

Günlük koronavirüs tablosu

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
11 martta başladı...bu doğalgaz sayacından daha hızlı ilerliyor...Bizim Beykoz da korana cesetleri gördüm...belediye götürüyordu..artık bize de bulaşmasına az kaldı 17 cenaze arabası saydım..üsküdar yönüne doğru gidiyordu!!!!

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bence bu sonuçlardan 13 gün sonra (yani muhteşem milletimin sanki 2 gün aç kalamazcasina sokağa dökülmesinden sonra) artış olacak ve o zamana kadar stabil bir şekilde artacak enfekte sayısı.
Bence de çok fazla artacak o geceden sonra resmen tüm emekler boşa gitti

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
11 martta başladı...bu doğalgaz sayacından daha hızlı ilerliyor...Bizim Beykoz da korana cesetleri gördüm...belediye götürüyordu..artık bize de bulaşmasına az kaldı 17 cenaze arabası saydım..üsküdar yönüne doğru gidiyordu!!!!
Bu yaşananlardan sonra böyle devam eder :(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ülke geneli sokağa çıkma yasağı getirilmeli artık yoksa önüne geçemeyeceğiz, durum çok tehlikeli bir hal aldı.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Aynen katılıyorum açlık değil alıştığımız tokluk öldürecek bizi.
Tokluk,aç gözlülük ve bencillik market kuyruğunda adamlar birbirini linç edeceklerdi yazıklar olsun bu insanlığa bazen utanıyorum insanların aç gözlülüğünden

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Tokluk,aç gözlülük ve bencillik market kuyruğunda adamlar birbirini linç edeceklerdi yazıklar olsun bu insanlığa bazen utanıyorum insanların aç gözlülüğünden
Sadece Cuma günü akşam 2-3 saatlik arada kim bilir kaç kişi kaptı?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
@Dilara Kaya
Günlük tabloları içeren haberlerin başlıklarına "tarih" versek nasıl olur? :) En azından konular birbirlerinden ayrılmış olur, geriye dönük karşılaştırmalar da yapabiliriz. Selamlar.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Birde şöyle bir durum var özellikle yaşlı ve kronik başka rahatsızlığı olan kişiler iyileşerek gönderiliyor ama en geç bir hafta içinde (aslında koronaya bağlı) kronik olan sorunu daha da kötüleşerekk vefat ediyorlar ve bunlarda koronaya bağlamıyorlar o yüzden ölüm sayısı düşük gibi gösteriyor.
Ayrıca sokğa çıkışı özellikle İstanbul'da serbest olsun onun yerine insanat bahçesindekileri sokağa salsınlar hem dolaşım serbest hem de kim hızlı koşuyor görürsünüz.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
İşte ben bundan korkuyorum bu hafta belli olur bu durum umarım inşallah böyle düşündüğümüz gibi olmaz kardeşim.
Düşündüğümüz gibi olursa hepten hapı yuttuk demektir sağlıkçıların işleri epey bir zorlaşacak zaten zor şartlarda çalışıyorlar inşallah bu sefer düşündüğümüzün aksi çıkar abi tek temennim bu yönde.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Düşündüğümüz gibi olursa hepten hapı yuttuk demektir sağlıkçıların işleri epey bir zorlaşacak zaten zor şartlarda çalışıyorlar inşallah bu sefer düşündüğümüzün aksi çıkar abi tek temennim bu yönde.
Eşim hemşire iyi biliyorum ve yaşıyoruz bu durumları. Kısacası Allah yardımcımız olsun hepimizin.