Güneşe Çıkamıyorum , Gözüm Sulanıyor

Bu konuyu okuyanlar

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler bayanlar , ben güneşli bir günde dışarı çıktığım zaman anında gözümde sulanma oluyo ve kafamı kaldıramıyorum . Gözümde o kadar sulanma var ki ağlıyo gibi görünüyorum . O güneşte birisi karşıma geçip bişe sorsa suratına bile bakamam güneşten . Güneşten kapalı bir alana geçtiğim zaman gözümde müthiş bir rahatlama oluyor ve göz sulanması yavaş yavaş geçiyor. Nedeni ne olabilir , ne yapmalıyım ??

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Güneş gözlüğü tak ve dediğin şey herkeste oluyor sana özel bir durum değil :)

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güneş gözlüğü tak ve dediğin şey herkeste oluyor sana özel bir durum değil :)

Benim durum biraz daha ileri gibi , kimisi gözünü hiç kısmadan karşımda konuşuyo ben kafamı yerden kaldıramıyorken .

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Benim durum biraz daha ileri gibi , kimisi gözünü hiç kısmadan karşımda konuşuyo ben kafamı yerden kaldıramıyorken .
En faydalı çözüm bir göz doktoruna görünmek tabi ama çok fazla mı içeride duruyorsun ya da kapalı alanlar diyeyim ve telefon, monitör vs ekrana çok mu bakıyorsun. Geç mi yatıyorsun uyku düzenin nasıl?

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En faydalı çözüm bir göz doktoruna görünmek tabi ama çok fazla mı içeride duruyorsun ya da kapalı alanlar diyeyim ve telefon, monitör vs ekrana çok mu bakıyorsun. Geç mi yatıyorsun uyku düzenin nasıl?

Günde 3-4 saat arası bilgisayar , 2 saat telefon falan . Gece saat 02:00 - 03:00 arası yatıp 10:30 gibi kalkıyorum . Gözümde miyop var onun da etkisi olabilir mi güneşe karşı ?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Senin de benim gibi maşşallahın var ama ben internette boş boş geziniyorum :D sorun pc+ tel aynı sorun bende de var ve bende durduk yere de gözüm sulanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vücudumdaki suyun %90 ı gözden gidiyor resmen.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Miyopluktan değil de göz doktoruna görünmenizi tavsiye ederim enfeksiyon, göz nezlesi ya da güneşe alerjiniz olabilir. Eğer alerjiniz var ise doktor büyük ihtimalle güneş gözlüğü takmanızı söyleyecektir bir de damla. Dediğim gibi doktor en iyi tavsiye

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Senin de benim gibi maşşallahın var ama ben internette boş boş geziniyorum :D sorun pc+ tel aynı sorun bende de var ve bende durduk yere de gözüm sulanıyor.

Vücudumdaki suyun %90 ı gözden gidiyor resmen.

?? Günde 7-8 saat olduğu da oluyor . Valla evin küçüğüyüz diye yolluyolar ekmeğe binaya girene kadar elimle gözümü kapatıyorum anca öyle gelebiliyorum ama bu sürekli olmuyor ara sıra .

Miyopluktan değil de göz doktoruna görünmenizi tavsiye ederim enfeksiyon, göz nezlesi ya da güneşe alerjiniz olabilir. Eğer alerjiniz var ise doktor büyük ihtimalle güneş gözlüğü takmanızı söyleyecektir bir de damla. Dediğim gibi doktor en iyi tavsiye

Evet doğrudur doktora en yakın zamanda gitmeliyim . Gitmeden önce araştırmak istedim neden olur , geçer mi kendiliğinden gibisinden ama tek çözüm doktor gibi görünüyor

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
?? Günde 7-8 saat olduğu da oluyor . Valla evin küçüğüyüz diye yolluyolar ekmeğe binaya girene kadar elimle gözümü kapatıyorum anca öyle gelebiliyorum ama bu sürekli olmuyor ara sıra .
Bende herzaman xd

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende herzaman xd

Akşam ekmeğe gitmemek için öğlen 5-6 arası ekmek alırım , babamda benim almayacağımı bildiği için gelirken 5 tane de o alır , evde 10 tane ekmek oluyo sırf benim üşengeçliğim yüzünden ??

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Fırıncıyı arayın göndersin birini alsın :D

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Nasıl yani eve götürme yok mu ? fırını arayın 12 numaraya 2 açık ekmek deyin getirir xd