Güneş kaç yaşında? Daha ne kadar yaşayacak?

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Geçenlerde ergenlik dönemine yeni girdi diye biliyorum. Hep bişeyler fışkırtıyor etrafına.
Anlam veremedim bu olaya.

@Uchiha Sasuke senin fikrini alayım birde. Neler dönüyor güneşte acaba.
Haberlere bile çıktı fışkırttığında. Utanmıyolar bide filme alıp haber ediyolar.

Reaksiyon puanı
10,560
Geçenlerde ergenlik dönemine yeni girdi diye biliyorum. Hep bişeyler fışkırtıyor etrafına.
Anlam veremedim bu olaya.

@Uchiha Sasuke senin fikrini alayım birde. Neler dönüyor güneşte acaba.
Haberlere bile çıktı fışkırttığında. Utanmıyolar bide filme alıp haber ediyolar.
Yalan haber inanma sakın. Habere bak abi insanın aklıyla dalga geçiyorlar resmen. Güneşi turuncu koymuşlar. Nerenin güneşi bu arkadaş? Bizim buradaki güneş aynı gold rengi, sapsarı maşallah.
Bizim buradaki kızan döneminde olabilir bizi çok terletiyor be.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Yalan haber inanma sakın. Habere bak abi insanın aklıyla dalga geçiyorlar resmen. Güneşi turuncu koymuşlar. Nerenin güneşi bu arkadaş? Bizim buradaki güneş aynı gold rengi, sapsarı maşallah.
Bizim buradaki kızan döneminde olabilir bizi çok terletiyor be.
O bilim adamlarını hangi akılsız seçmiş hayret yani.
3-5 bedava yiyen adamı toplamışlar bir odaya, hemde onlar ne söylese bunlarda inanıyor.

Hele diğer kesimi söylemiyorum. Ne bulunsa diyorlar zaten Kuran'da yazılmıştı. Komedi gibi dünyada yaşıyoruz.

En iyisi ben kaldığım yerden devam edeyim. Bizim bu güneşe kız bulmak lazım ağa. Nasıl yapalım. Ateşi artık bizi yakıcak be.

Reaksiyon puanı
10,560
O bilim adamlarını hangi akılsız seçmiş hayret yani.
3-5 bedava yiyen adamı toplamışlar bir odaya, hemde onlar ne söylese bunlarda inanıyor.

Hele diğer kesimi söylemiyorum. Ne bulunsa diyorlar zaten Kuran'da yazılmıştı. Komedi gibi dünyada yaşıyoruz.

En iyisi ben kaldığım yerden devam edeyim. Bizim bu güneşe kız bulmak lazım ağa. Nasıl yapalım. Ateşi artık bizi yakıcak be.
Kuranda yazan bilimsel şeyler bence doğru, ben inanıyorum.
Mesela bir örnek; "Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe senin devletini ve yasalarını kim yıkıp bozabilir?"
Bu söz benim bildiğim Kuran'da var. Ve çok doğru değil mi sencede.

Güneşe kız bulmak mesele değil zibilyon tane gezegen var da güneş hangi yaş aralığında olduğunu bilmeliyiz. Reşit olmadan evlendirmek yasak olduğu için doğa kanunlarını çiğnememek lazım.
Hadi reşit diyelim bu seferde doyumsuzluk yapıp 4 5 eş isterse ne yapacağız? Eşleri gelince dünyamıza yer kalmazsa donarız.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Kuranda yazan bilimsel şeyler bence doğru, ben inanıyorum.
Mesela bir örnek; "Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe senin devletini ve yasalarını kim yıkıp bozabilir?"
Bu söz benim bildiğim Kuran'da var. Ve çok doğru değil mi sencede.
Recep Tayyip reis Kuran'a müdahele mi etmiş be adam? :D asshshjdjsjsjsjsdjdjs