Günde kaç saat uyursunuz?

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Büyük yetenek. 4 saat uyusam dünyayı ele geçirecek planlar yapma vaktim olur. İmkanım olduğu zaman rahatça 12 saat uyurum. Ama iş olduğu zamanlar normalde 21-23 arası uyur sabah zorla 7.30 gibi kalkarım. Uyku benim zaafım. Ben var ya ben 24 saat kesintisiz uyumuş insanım.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Gece 00:30 veya 01:30 gibi yatıp uyuduğumu ve saat 07:00'de kalktığımı varsayarsak, 6.5-5.5 saat kadar uyuyorum. Haftasonları tabiki öğlene kadar kalkmam. .D

Drangleic

Profesör
7 saatin üzerine çok nadir çıkarım ve gece kaçta yatarsam yatayım en geç 10 da kalkıyorum alışkanlık olmuş.

honline

Profesör
Hafta içi 5,5 ile 7 saat arası uyuyorum mecburen.
Hafta sonu kaçta yatarsam yatayım saat 10 u geçmeden uyanıyorum, 40 yaşından önce 12 ye kadar uyanamiyordum.

Benim iş kendi işim olduğundan uyku saatleri çok değişken oluyor. Bazen ne zaman uyanmak istersem o zaman uyanıyorum. Bazen de 2 saat uyuyup kalkmam gerekiyor.

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Buradan galiba forumun en uykucu ünvanı bana geliyor

kilicbaligi

Dekan
Onursal Üye
Beş saat ile yedi saat arasında değişiyor ama son zamanlarda nedense uyanmam gereken zamandan önce uyanıyorum, uykum bölünüyor; hemen uykuya dalarsam sorun olmuyor ama geç uykuya dalarsam bu sefer sabah kalkmak cidden zor oluyor. :rolleyes:

Nancy Fancy

Üyecik
Eğer yarın erken kalkmak zorunda değilsem gece istediğim saatte yatıp sabahta en geç 10:30'da kalkıyorum.

Eğer yarın erken kalkma zorunluluğum var ise en geç 21:30'da yatarım ve sabahta 7'de veya 6'da kalkarım.

Ek olarak 4 saat nasıl uyuyorsunuz onu da açıklar mısınız?

umutbitti

Asistan
Eğer yarın erken kalkmak zorunda değilsem gece istediğim saatte yatıp sabahta en geç 10:30'da kalkıyorum.

Eğer yarın erken kalkma zorunluluğum var ise en geç 21:30'da yatarım ve sabahta 7'de veya 6'da kalkarım.

Ek olarak 4 saat nasıl uyuyorsunuz onu da açıklar mısınız?
Beni başkası uyandırıyor. 2 saat uyuyorum günde O yüzden çok da zor bir durum değil.

AdamAdam1964

Üyecik
3-4 saat arası. Bazen pass geçerim. Uykuyu hiç sevmem. İmkan olsa hiç uyumam. Tam bir vakit kaybı. Kendimi emekli ettim. İşe falan da gitmiyorum. Yine de sabah 6-7 gibi kalkarım. Eğer erken yatmışsam 1-2 gibi, 5-6 gibi uyanırım.