Yardım Güncelleştirmeler Doğru Şekilde Yapılandırılamadı Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Sonic.exe

Doçent
Reaksiyon puanı
925
Arkadaşlar merhaba. Sisteme güncelleme yapıyordum 140 tanesini başarılı yükledi. :/ sistem açıldı sonra yeniden başlat dediğimde güncelleştirmeler yapılandırıyor da bekletti. Bende bekledim sonra başlıkta ki gibi oldu.
Güncelleştirmeler doğru şekilde yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor. Bilgisayarınızı kapatmayın.
Baya bekledim 3 ya da 2 saat beklesemde düzelmedi. Güvenli modu falan açarkende öyle. Açılmıyor.
Başka pc var oradan hallederim ama kullanmama iznim yok. USBde de windows yazdırılık değil.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

EFI Shell

Rektör
Reaksiyon puanı
16,712
Arkadaşlar merhaba. Sisteme güncelleme yapıyordum 140 tanesini başarılı yükledi. :/ sistem açıldı sonra yeniden başlat dediğimde güncelleştirmeler yapılandırıyor da bekletti. Bende bekledim sonra başlıkta ki gibi oldu.
Güncelleştirmeler doğru şekilde yapılandırılamadı. Değişiklikler geri alınıyor. Bilgisayarınızı kapatmayın.
Baya bekledim 3 ya da 2 saat beklesemde düzelmedi. Güvenli modu falan açarkende öyle. Açılmıyor.
Başka pc var oradan hallederim ama kullanmama iznim yok. USBde de windows yazdırılık değil.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Windows kurmaktan başka yol yok sanırsam. Eğer uzun süre beklesenizde güncelleştirmelere geri alınmıyorsa Windows kurmaktan başka çare yok maalesef. :(

Sonic.exe

Doçent
Reaksiyon puanı
925
Windows kurmaktan başka yol yok sanırsam. Eğer uzun süre beklesenizde güncelleştirmelere geri alınmıyorsa Windows kurmaktan başka çare yok maalesef. :(
O yüzden xp home mu olan konuyu açtım :/
Vista hakketen kötü yani buglu. Vista vardıda bundan sonra kurarsam o vistayı sen anladın :D

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
8,936
Yükleme medyası elinde olsa, [Yükselt] ile üzerine kurulum yapmayı deneyebilirdin.
Bilgisayarı açmayı başarabilirsen WSUS Offline Update v9.2.2 ile geri kalan güncelleştirmeleri indirip yükleyebilirsin. Kolay gelsin.

Son mesajlar