Yeni arayüzü nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    93

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah4372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gönderinizi maksimum 15 dakikaya kadar düzenleyebilirsiniz. Daha sonrasında düzenleme yetkiniz yok...
Saçmalık. Mesela bir konu açıyorum. Daha sonra ekleme yapmam gerekiyor. Yani illa yazım yanlışı değil. Öyle bir konudur ki güncellemek gerekiyordur.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Saçmalık. Mesela bir konu açıyorum. Daha sonra ekleme yapmam gerekiyor. Yani illa yazım yanlışı değil. Öyle bir konudur ki güncellemek gerekiyordur.
Merhabalar,
belirttiğiniz güncellemeyi(teknik destek) ilgili moderatöre mesaj yolu ile veya rapor ederek bildirebilir, eklenmesini sağlayabilirsiniz... Ayrıca yazım yanlışları, ilgili bölüm moderatörleri düzenliyor çoğu zaman...

---- Mesajlar birleştirildi ----

çok zahmetli oluyor öyle...
Aslında pek zahmetli değil, ''Rapor Et'' butonu ve ardından gerekçesi yazılıp gönderiliyor o kadar ;)

Son düzenleme:

Abdullah4372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,
belirttiğiniz güncellemeyi(teknik destek) ilgili moderatöre mesaj yolu ile veya rapor ederek bildirebilir, eklenmesini sağlayabilirsiniz... Ayrıca yazım yanlışları, ilgili bölüm moderatörleri düzenliyor çoğu zaman...

Aslında pek zahmetli değil, ''Rapor Et'' butonu ve ardından gerekçesi yazılıp gönderiliyor o kadar ;)
Fikirleri belirtmek için bu konu açılmış ben de beyan etmiş bulundum. Yeterli değil mi?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Fikirleri belirtmek için bu konu açılmış ben de beyan etmiş bulundum. Yeterli değil mi?
Fikirlerinizi beyan ettiğiniz için teşekkür ederiz. :) Bende söylediğiniz fikre cevaben yazdığınız fikir ile ilgili bilgi verdim. Bunda bir yanlış göremiyorum. Ayrıca belirttiğiniz fikir, yeni geçtiğimiz XF 2.0 için değil, diğer sürümlerde de geçerli idi... Sadece bilmeyen arkadaşlarımızı bilgilendirmek amaçlı, üyelerimizin sorun yaşamaması için yazdım...

İyi forumlar...

Sayın Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar yazmayın artık yeter! sürekli mail kutuma düşüyor yazdıklarınız. birincil sekmesine düştüğü için ben de önemli bir şey oldu sanıyorum. sosyal'e düşse hadi neyse...

Abdullah4372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar yazmayın artık yeter! sürekli mail kutuma düşüyor yazdıklarınız. birincil sekmesine düştüğü için ben de önemli bir şey oldu sanıyorum. sosyal'e düşse hadi neyse...
Dalga mı geçiyorsun? Foruma yazmayın diyor ya. :D:D:D:D:D:D

Hani futbolcuya top oynama demek gibi.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bildirimlerinizin e-posta olarak gelmesini istemiyor iseniz aşağıda belirttiğim tikleri kaldırıp, bildirimlerin ayrıca posta olarak iletilmesini engelleyebilirsiniz ;) ;
sdn 3.png

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Mobilden tarayıcı ile girdiğimizde sayfa numaraları eskisi gibi konu başlığının altında gösterilmiyor. Pratik oluyordu. Bilgisayardan girdiğimizde sorun yok bu konuda. Diğer her şey güzel görünüyor ellerinize sağlık :)

Çıkrıkcı

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Obur mesajima ek olarak; shiftdelete.net yazisina tikladigimizda yine forumu aciyor mobildeki tarayicida. Bilgisayardan girdigimizde sorun yok haber bolumunu aciyor.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
konuyu kimler okudu seçeneği aktif edilse güzel olur sanki

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
konuyu kimler okudu seçeneği aktif edilse güzel olur sanki
Eklentiler üzerinde çalışılıyor... Yakın zamanda detaylı bilgi verilecek... :)

Obur mesajima ek olarak; shiftdelete.net yazisina tikladigimizda yine forumu aciyor mobildeki tarayicida. Bilgisayardan girdigimizde sorun yok haber bolumunu aciyor.
Geliştiriciye iletilmiştir... Teşekkür ederiz. :)

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Konuya şimdi kimler bakıyor görünmüyor :) Eskiden yorum kutusu altında olurdu ve çok hoştu.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
mouse kulanıcının üstüne getirildiğinde bilgiler gözükmüyor herkeste böyle mi

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350

Yoo Gözüküyor mouseyi kullanıcı profil fotosuna adına getirip biraz bekleyince bilgiler açılan pencere gibi görünüyor ama önceki gibi fotonun altında olsa harika olucak

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Yoo Gözüküyor mouseyi kullanıcı profil fotosuna adına getirip biraz bekleyince bilgiler açılan pencere gibi görünüyor ama önceki gibi fotonun altında olsa harika olucak

Önceden alt taraftada bilgiler çıkıyordu fakat kaldırdık. İlerleyen zamanda tekrar ekleyebiliriz fakat kesin bir şey söyleyemeyeceğim :) Takipte kalın :)

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
mobilden girince sdn logosuna bassanız bile foruma atıyor.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Son düzenleme:

Fatih Toprak

Asistan
Reaksiyon puanı
350
Hata değil, bağlantınızla ilgili sitedeki CSS ve sayfa Index'inin eksik yüklenmesi sonucu çıkan bir sorun. Sayfayı yenilediğinizde düzeldiğini göreceksiniz... :)

Hoşgeldiniz. :)

evet hata değil aslında, css compiler eden Function XenForo tarafındaki Less yapısını sürekli taze yenilemeye çalışıyor bununla alaklalı stabilizasyonu da notlarım arasına alıyorum zaman zaman bende yaşıyorum çünkü aynı sıkıntıyı :)