Huawei Güncelleme

Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan P20 lite android 10 alacak mı?

• Alacak,

Kullanılan: 2 28.6%
  • Almayacak

Kullanılan: 4 57.1%
  • Net değil

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7
Shiftdelete haber sitesinde android 10 alacak cihazlar listesi yayınlanmış. Bu listede p20 lite da var. Ama çoğu yerde hatta SDN forum da da p20 lite ın güncelleme almayacağı yazıyordu. Şu an durum ne? Sizce alacak mı?

1exelans

Asistan
P20 Lite güncelleme alacak diye biliyorum. Ben mesela P Smart 2019 kullanıyorum ben aldım ama aynı telefonu kullanan bazı kişilere gelmemiş daha. Onun nedenini bilmiyorum ama eninde sonunda güncelleme gelecektir.

Logithx

Profesör
Güncelleme alacak cihazlar listesin var güncelleme alacak ama ne zaman belli değil güncellemeler verilmeye başlandı ama kimi cihaz sahibi erken alırken kimi daha geç alıyor..

hsnbzkrt44

Asistan
Shiftdelete haber sitesinde android 10 alacak cihazlar listesi yayınlanmış. Bu listede p20 lite da var. Ama çoğu yerde hatta SDN forum da da p20 lite ın güncelleme almayacağı yazıyordu. Şu an durum ne? Sizce alacak mı?
yani çoğu söylenti alacak diyor bende çok araştırdım acaba bu yazılım gelecek mi diye şuanlık öyle bir şey gözükmüyor inş gelir.

Android sürümleri telefonlara iki sürüm verilir diye biliyorum. Yani aldığınız zaman android sürümü 8 ise üzerine iki sürüm yani 10 alacaktır. Büyük ihtimalle P20 Lite alır. benim düşüncem bu yönde. Bazı listelerde adı geçiyordu çünkü android 10 alacak cihazlar arasında

YKartal

Üyecik
resmi olarak bir açıklama yok. ancak bu durumda gelmesini ümid ediyorum. Herkes alacak diyor ancak suan ortada birsey yok