Guncelleme YAPAMIYORUM! YARDIM LUTFEN.

xxmanyak33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Samsung Galaxy S6 getirttim Almanya dan 0 kutusunda falan yaklasik 1 ay oldu ilk geldiginde guncelleme vardi 5.1.1 lollipop guncellemesi indirmedim sonra cihazin imeisini kaydettirdim falan derken suan guncelle butonuna bastigimda en yeni guncellemer zaten yuklendi diyor.

Ne yapmaliyim acil yardimlarinizi bekliyorum.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
İmei atınca güncellemeler imei no'suna göre geldiği için update yok öyle zannediyorum. Daha iyi bilen arkadaşlar ilginilenirse sevinirim.

Reaksiyon puanı
16,118
zaten en güncel de ondanbaşka kullananlara sor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaslar Samsung Galaxy S6 getirttim Almanya dan 0 kutusunda falan yaklasik 1 ay oldu ilk geldiginde guncelleme vardi 5.1.1 lollipop guncellemesi indirmedim sonra cihazin imeisini kaydettirdim falan derken suan guncelle butonuna bastigimda en yeni guncellemer zaten yuklendi diyor.

Ne yapmaliyim acil yardimlarinizi bekliyorum.
imeiyi kaydettirdigin için görmeye bilir biraz bence hala gelmezse anlayan birine yada servise göster olmadıysa odinden 5.1.1 alman yada türk romu kur....

xxmanyak33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmei atınca güncellemeler imei no'suna göre geldiği için update yok öyle zannediyorum. Daha iyi bilen arkadaşlar ilginilenirse sevinirim.

Ustat imei atmadim e devletten pasaporta kaydini yaptirdim.

imeiyi kaydettirdigin için görmeye bilir biraz bence hala gelmezse anlayan birine yada servise göster olmadıysa odinden 5.1.1 alman yada türk romu kur....

E devleti aradim imei kayittan sonra guncelleme alamiyorum dedim bi bilgimiz yok dediler bir sey anlamadim elim kolum bagli resmen format mi atsam telefona

xxmanyak33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Samsung Galaxy S6 getirttim Almanya dan 0 kutusunda falan yaklasik 1 ay oldu ilk geldiginde guncelleme vardi 5.1.1 lollipop guncellemesi indirmedim sonra cihazin imeisini kaydettirdim e devletten pasaporta islettim falan derken suan guncelle butonuna bastigimda en yeni guncellemer zaten yuklendi diyor.

Telefonun android surumu 5.0.2

Ne yapmaliyim acil yardimlarinizi bekliyorum

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ustat imei atmadim e devletten pasaporta kaydini yaptirdim.

E devleti aradim imei kayittan sonra guncelleme alamiyorum dedim bi bilgimiz yok dediler bir sey anlamadim elim kolum bagli resmen format mi atsam telefona
kardeşim bu rom işinden anlayan birine götür yada biliosan odinle sammobile dan indirip odinlede telefona kur daha önce yapmadıysan yapamam dersen bilen birine yaptır....

Reaksiyon puanı
16,118
[video=youtube;3qBz5mTbJ1I]https://www.youtube.com/watch?v=3qBz5mTbJ1I[/video]

xxmanyak33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bu rom işinden anlayan birine götür yada biliosan odinle sammobile dan indirip odinlede telefona kur daha önce yapmadıysan yapamam dersen bilen birine yaptır....

[video=youtube;3qBz5mTbJ1I]https://www.youtube.com/watch?v=3qBz5mTbJ1I[/video]

Ya arkadaslar anlamadigim bir sey var ki hani onceden gelen guncelleme suan nasil oluyorda gelmiyor fabrika ayarlarina donsem ise yarar mi sizce?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ya arkadaslar anlamadigim bir sey var ki hani onceden gelen guncelleme suan nasil oluyorda gelmiyor fabrika ayarlarina donsem ise yarar mi sizce?
fabrika ayarlarına dönmek işe yaramayabilir youtube danda kurulumu anlatanlar var ordanda kurabilirsin....